Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F3TM400D - megszakító NSX400F DC, 36 kA 750 VDC, TM-DC kioldóegység, 400 A beállítás, 3P
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX400F TM-DC 3P megszakító C40F3TM400D Schneider
A ComPacT NSX 400F DC egy komplett 3 pólusú fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás egyenfeszültséget használó alkalmazásokhoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 36 kA effektív 750 VDC mellett. Az üzemi feszültség 750VDC. Ez a termék 400A névleges hőmágneses kioldó egységet (TM-DC) tartalmaz. A TM-DC kioldóegység állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és állítható mágneses védelmet biztosít. Ez a 4 pólusú változat (255 mm x 140 mm x 110 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
291 mm
Magasság méret
147 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
750 - 750 V