Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F37E400 - Megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 7.3 E Vigi kioldóegység 400 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító névleges árama 400 A 40 °C-on, 440 V AC üzemi feszültség mellett működik 50/60 Hz hálózati frekvencián. Kategória A felhasználási besorolással és 36 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen, ami megfelelő védelmet nyújt a legigényesebb ipari és kereskedelmi alkalmazások számára. A készülék F 36 kA 415 V AC megszakítóképesség kóddal rendelkezik, ami mutatja a magas terhelhetőséget.
A MicroLogic 7.3 E elektronikus kioldóegység fejlett LSIR védelmi funkciókat kínál, amelyek között megtalálható a túlterhelés elleni védelem (L), a rövidre zárlat elleni időkésleltetett védelem (S), a pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (I) és a földzárlat védelem (R). A hosszú késleltetésű védelem (Ir) 160-400 A között 9 fokozatban állítható, miközben a rövid késleltetésű védelem (Isd) 1,5-10 x Ir közötti tartományban szabályozható. A pillanatnyi védelem (Ii) 1,5-12 x In közötti értékre állítható be. A földzárlat-védelem érzékenysége (IΔn) szintén állítható 300 mA-től 10 A-ig több fokozatban, és késleltetése 0 ms-től 1 s-ig állítható.
A megszakító mechanikai tartóssága 15000 ciklus, elektromos tartóssága pedig terheléstől függően 3000-12000 ciklus között változik. A termék méretei 140 mm (szélesség) x 255 mm (magasság) x 110 mm (mélység), nettó tömege 6,05 kg. A készülék IP40 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. A működési hőmérséklet-tartomány -25...70 °C, a tárolási hőmérséklet-tartomány pedig -40...85 °C között van. A relatív páratartalom 0...95% között lehet.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C40F37E400 - Megszakító NSX400F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 7.3 E Vigi kioldóegység 400 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX400F
Termék vagy komponens típusa: Földzárlat-védelmi megszakító
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Műszaki specifikációk
Névleges áram [In]: 400 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakaszolásra alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.3 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIR
Kioldóegység minősítés: 400 A 40 °C-on
Védelmi beállítások
Hosszú késleltetésű kioldás beállításának típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 160...400 A
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállításának típusa Isd: Állítható
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi védelem kioldási beállításának típusa Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 1,5...12 x In
Földzárlat védelem
Földzárlat védelem: Integrált
Földzárlat védelem osztálya: A osztály
Földzárlat védelem érzékenysége beállításának típusa IΔn: Állítható
Földzárlat védelem érzékenységi beállítási tartomány [IΔn]: 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A, 10 A
Fizikai jellemzők
Szélesség: 140 mm
Magasság: 255 mm
Mélység: 110 mm
Nettó tömeg: 6,05 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
255 mm
Hosszúság méret
140 mm
Magasság méret
168 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V