Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C4031M320 - Kioldóegység MicroLogic 1.3 M NSX 400/630 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 320 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D Micrologic 1.3 M 320A kioldó C4031M320 Schneider
Ez a MicroLogic 1.3 M egy 3 pólusú, 3D elektronikus kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 400/630 megszakítókon használnak. Ez a 320A névleges teljesítményű elektronikus kioldóegység optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. Állítható rövid idejű védelmet és fix azonnali védelmet biztosít a rövidzárlat ellen. A zöld Ready LED villog, ha a megszakító készen áll a kioldásra. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
175 mm
Hosszúság méret
215 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
112,6 mm