Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W46E160 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C25W46E160 modell különlegessége a beépített MicroLogic 6.2 E elektronikus kioldóegység, amely fejlett védelmi funkciókat biztosít: hosszú késleltetésű túlterhelés elleni védelem (L), rövid késleltetésű rövidzárlat elleni védelem (S), pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (I) és földzárlat elleni védelem (G). A kioldóegység számos beállítási lehetőséget kínál: a hosszú késleltetésű kioldás értéke 63-160 A között állítható 9 fokozatban, a rövid késleltetésű védelem 1,5-10 x Ir között, míg a pillanatnyi rövidzárlati védelem 1,5-15 x In tartományban szabályozható. A földzárlat elleni védelem 0,4-1 x In (40 A-es névleges áram esetén) vagy 0,2-1 x In (40 A feletti névleges áram esetén) értékre állítható be, és ki-be kapcsolható. A készülék a védelmi funkciók mellett energiamérési képességgel is rendelkezik, így optimális megoldást nyújt a korszerű épületmenedzsment rendszerekhez.
A megszakító kiemelkedő szakítóképessége 100 kA 690 VAC feszültségszinten, ami rendkívüli biztonságot garantál még a legigényesebb ipari környezetben is. Névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, szigetelési feszültsége 800 V AC, míg lökőfeszültség-állósága 8 kV. A készülék megfelelő szigetelési képességgel rendelkezik, és alkalmas a leválasztásra az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint. A megszakító A kategóriájú felhasználási osztályba tartozik, és kiváló mechanikai (20000 ciklus) és elektromos tartóssággal rendelkezik (20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In terhelésen). A pólusonkénti teljesítményveszteség mindössze 17,6 W.
A C25W46E160 megszakító rugalmas telepítési lehetőségekkel rendelkezik: vízszintes és függőleges helyzetben is rögzíthető, a hátlapra síkban felszerelhető. Mind a felső, mind az alsó csatlakozások elöl helyezkednek el, a csatlakozási távolság 35 mm. A készülék méretei: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. A megszakító különleges tulajdonsága a fejlett kommunikációs képesség: képes az igény szerinti áram- és teljesítményadatok, pillanatnyi és igény szerinti értékek, védelmi és riasztási beállítások, energiaminőségi paraméterek, karbantartási indikátorok, időbélyeggel ellátott előzmények és eseménytáblák, valamint energiamérési adatok továbbítására. A készülék IP40 védettségi fokozattal és IK07 ütésállósággal rendelkezik, működési hőmérséklet-tartománya -25 és +70 °C közötti. A zónahatáros reteszelés (ZSI) funkcióval is fel van szerelve, ami tovább növeli a szelektív védelmi rendszerek hatékonyságát.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W46E160 -Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövidnév: NSX250HB2
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Készülék alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nullavezető pozíció: Bal
Névleges áram: 160 A 40 °C-on
Elektromos paraméterek
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2), 100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2), 100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Kioldóegység besorolás: 160 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás (Ir): 63...160 A, 9 beállítás
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű kioldás beállítás (Isd): 1,5...10 x Ir, állítható
Rövid késleltetésű késleltetés (tsd): 0...0,4 s I²t=ki, 0,1...0,4 s I²t=be, 5 beállítás
Pillanatnyi kioldás beállítás (Ii): 1,5...15 x In, állítható
Földzárlat kioldás beállítás (Ig): 0,4...1 x In (In = 40 A esetén), 0,2...1 x In (In > 40 A esetén), Ig engedélyezés be/ki, 9 beállítás
Földzárlat késleltetés (tg): 0...0,4 s I²t=ki, 0,1...0,4 s I²t=be, 5 beállítás
Mérés és kommunikáció
Mérés típusa: Energiamérő
Kijelző típusa: LCD kijelző
Fizikai jellemzők
Működtetés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Pólusonkénti teljesítményveszteség: 17,6 W
Rögzítés: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Síkban a hátoldalon
Felső csatlakozás: Elől
Alsó csatlakozás: Elől
Csatlakozási távolság: 35 mm
Működési környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 (IEC 60664-1 szerint)
IP védettségi fokozat: IP40 (IEC 60529 szerint)
IK ütésállóság: IK07 (IEC 62262 szerint)
Működési hőmérséklet-tartomány: -25...70 °C
Tárolási hőmérséklet-tartomány: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül, 2000...5000 m leértékeléssel
Egyéb jellemzők
Elektromos tartósság: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Mechanikai tartósság: 20000 ciklus
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi szakítóképesség: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2), 100 kA 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2), 100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Slot-ok száma: 5 slot
Zónahatáros reteszelés ZSI: Van
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V