Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W45E160 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250HB2 megszakító egy rendkívül megbízható védelmi eszköz, amely kifejezetten az ipari és kereskedelmi elektromos hálózatok biztonságos működtetésére és védelmére lett tervezve. A C25W45E160 cikkszámú, 4 pólusú kialakítással rendelkező berendezés 160 A névleges áramerősséggel működik 40 °C környezeti hőmérsékleten, és 100 kA megszakítóképességgel bír 690 V AC feszültségszinten.
A megszakító műszaki paraméterei figyelemre méltóak: 800 V AC szigetelési feszültség, 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság, valamint kiemelkedő mechanikai és elektromos élettartam (20000 ciklus). A készülék számos szerelési lehetőséget kínál, horizontális és vertikális pozícióban egyaránt telepíthető, fix kivitelben. Az előlapi és hátlapi csatlakozások, valamint a 35 mm-es csatlakozási távolság könnyű beépíthetőséget biztosítanak. A CompacT NSX250HB2 IP40-es védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és IK07 fokozatú ütésállósággal bír az IEC 62262 szabvány alapján. A készülék -25...+70 °C közötti üzemi hőmérsékleten használható, ami rendkívül széles alkalmazási területet tesz lehetővé.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W45E160 -Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250HB2
Termék vagy összetevő típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla pozíció: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Használati kategória: A kategória
Megszakítási képesség
Megszakítási képesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 100 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén, 10000 ciklus 440 V In esetén, 10000 ciklus 690 V In/2 esetén, 5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17,6 W
Szerelés
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetett
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem
Kioldóegység névleges értéke: 160 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelem
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (hővédelem): Állítható, 9 beállítás
[Ir] hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 63...160 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállításának típusa tr: Állítható
Nulla védelmi beállítás: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), 1,6 x Ir (3D + OSN), Nincs védelem (3D)
Hőmemória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállításának típusa Isd: Állítható, 9 beállítás
[Isd] Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetési beállításának típusa tsd: Állítható, 5 beállítás
[tsd] rövid késleltetésű késleltetés beállítási tartománya: 0...0,4 s I²t=ki, 0,1...0,4 s I²t=be
Pillanatnyi védelem
Pillanatnyi védelem kioldási beállításának típusa Ii: Állítható
[Ii] pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 1,5...15 x In
Földzárlat védelem: Nincs
Zóna szelektív reteszelés ZSI: Van
Kijelzés és kommunikáció
Nyílások száma: 5 nyílás
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Méretek
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Nettó tömeg: 2,8 kg
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapi felületen
Szennyezési fok: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti levegő hőmérséklet üzem közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m csökkentés nélkül, 2000 m...5000 m csökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V