Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W45E100 - megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító kiemelkedő műszaki jellemzői közé tartozik a 100 kA-es megszakítóképesség 690 V AC feszültségen, amely biztosítja, hogy a készülék a legnehezebb körülmények között is képes legyen a rövidzárlati áramok biztonságos megszakítására. A MicroLogic 5.2 E elektronikus kioldóegység 100 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és komplex védelmi funkciókat kínál: hosszú késleltetésű túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű rövidzárlat elleni védelem (S) és pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (I). A kioldóegység különböző beállítási lehetőségei rendkívül széles alkalmazási területet fednek le, így a megszakító tökéletesen konfigurálható a konkrét felhasználási igényeknek megfelelően.
A megszakító rögzített kivitelű, kapcsolókaros működtetéssel, front oldali felső és alsó csatlakozással rendelkezik, a csatlakozási távolság 35 mm. Méreteiben kompakt, 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, 2,8 kg nettó tömeggel. Működési hőmérséklet-tartománya -25 és +70 °C között van, kiváló mechanikai (20 000 ciklus) és villamos (20 000-5000 ciklus, terheléstől függően) élettartammal. A készülék IP40 védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, így megfelel a legszigorúbb ipari környezeti követelményeknek is. A Schneider Electric ComPacT NSX C25W45E100 megszakító tökéletes választás minden olyan alkalmazáshoz, ahol a magas fokú biztonság, a precíz védelmi funkciók és a megbízható működés alapvető elvárás.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W45E100 -Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 100 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Terméktípus: Megszakító
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Típus: NSX250HB2
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok száma: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési képesség: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint), 100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint), 100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz, 100 kA 525 V AC 50/60 Hz, 100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSI
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú idejű megszólalási beállítás típusa Ir: Állítható 9 fokozatban
Hosszú idejű védelem megszólalási tartománya [Ir]: 40...100 A
Hosszú idejű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Állítható
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem megszólalási beállítás típusa Isd: Állítható 9 fokozatban
Rövid idejű védelem megszólalási beállítási tartomány [Isd]: 1.5...10 x Ir
Rövid idejű védelem késleltetési beállítás típusa tsd: Állítható 5 fokozatban
Rövid idejű késleltetés beállítási tartomány [tsd]: 0…0.4 s I²t=ki, 0.1…0.4 s I²t=be
Pillanatnyi védelem megszólalási beállítás típusa Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem megszólalási beállítási tartomány [Ii]: 1.5...15 x In
Földzárlat védelem: Nélküle
Zóna-szelektív reteszelés ZSI: Van
Kijelzés és kommunikáció
Nyílások száma: 5 nyílás
Kijelző típus: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Villamos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17.6 W
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátsó oldalon sík
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Túlfeszültségi kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az elülső oldalon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegő hőmérséklet üzem közben: -25…70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -40…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V