Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W42D160 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250HB2 megszakító egy rendkívül hatékony és megbízható áramköri védőberendezés, amely kifejezetten elosztóhálózatokban való alkalmazásra lett kifejlesztve. A C25W42D160 cikkszámú készülék 160 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és kivételes, 100 kA-es megszakítóképessége 690 V AC feszültségen biztosítja a maximális védelmet még a legigényesebb ipari környezetekben is.
A megszakító 40°C környezeti hőmérsékleten 160 A névleges árammal üzemeltethető, és széles üzemi hőmérséklet-tartománya (-25°C és +70°C között) lehetővé teszi változatos környezetben való alkalmazását. A készülék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, valamint IK07 besorolású mechanikai ütésállóságot biztosít az IEC 62262 szabványnak megfelelően. A ComPacT NSX250HB2 megszakító megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és alkalmas leválasztásra (szigetelésre) is, ami sokoldalú felhasználhatóságot biztosít.
A megszakító Toggle típusú kezelőszervvel rendelkezik, és állandó rögzítésre készült (fixed mounting). Előlapján vizuális jelzések találhatók: villogó zöld LED jelzi a működésre kész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, narancssárga LED pedig a 90%-os túlterhelést. Ezek a jelzések lehetővé teszik a rendszer állapotának gyors felmérését és a potenciális problémák korai észlelését. A készülék méreteiben kompakt: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, így helytakarékosan beépíthető az elosztószekrénybe. A ComPacT NSX250HB2 C25W42D160 kiváló választás minden olyan alkalmazáshoz, ahol megbízható, nagy megszakítóképességű és sokoldalú áramkörvédelemre van szükség.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W42D160 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250HB2
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmas leválasztásra: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Alkalmazási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység tulajdonságai
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Vezérlési típus: Toggle
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő tulajdonságok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
100 kA 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17.6 W
Védelem beállítások
Védelmi típus: L: túlterhelésvédelem (hosszú idejű)
So: rövid idejű rövidzárlat védelem rögzített késleltetéssel
I: azonnali rövidzárlat védelem
Kioldóegység névleges értéke: 160 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
[Ir] hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartomány: 63...160 A
Hosszú idejű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Rögzített
[tr] hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány: 400 s 1.5 x Ir-nél
16 s 6 x Ir-nél
11 s 7.2 x Ir-nél
Nullavezető védelem beállítása: 0.5 x Ir (3D + N/2)
1 x Ir (4D)
Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítás
[Isd] Rövid idejű védelem kioldási beállítási tartomány: 1.5...10 x Ir
Rövid idejű védelem késleltetési beállítás típusa tsd: Rögzített
Azonnali védelem kioldási beállítás típusa Ii: Rögzített
[Ii] azonnali védelem kioldási beállítási tartomány: 2400 A
Fizikai jellemzők
Helyi jelzések: Villogó LED (zöld) - működésre kész
LED 105% Ir (piros) - túlterhelés
LED 90% Ir (narancssárga) - túlterhelés
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Nettó tömeg: 2.8 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás alatt: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m korlátozás nélkül
2000...5000 m korlátozással
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V