Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W36E250 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 250 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250HB2 (C25W36E250) egy rendkívül nagy teljesítményű, 3 pólusú megszakító, mely 100 kA megszakítóképességével a 690 V AC hálózatok komplex védelmi feladataira lett kifejlesztve. Ez a professzionális áramköri megszakító az ipari és nagykiterjedésű elosztóhálózatok nélkülözhetetlen eleme, ahol a maximális megbízhatóság és precizitás alapkövetelmény.
A termék lelke a fejlett MicroLogic 6.2 E elektronikus kioldóegység, amely 250 A névleges áramerősséget biztosít 40 °C környezeti hőmérséklet mellett. Ez a kioldóegység az LSIG védelmi funkciókkal teljes körű biztonságot nyújt: a hosszú késleltetésű túlterhelés (L), a rövid késleltetésű zárlat (S), a pillanatnyi zárlat (I) és a földzárlat (G) elleni védelem mind része a kínált védelemnek. A kioldóegység beállítási paraméterei széles tartományban állíthatók, így a védelem tökéletesen személyre szabható az adott alkalmazáshoz. A termék egyedi tulajdonsága a zónahatároló védelmi (ZSI) funkció, amely lehetővé teszi a kaszkádolt megszakítórendszerek közötti intelligens kommunikációt a szelektív kioldás érdekében.
A ComPacT NSX250HB2 megszakító az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően alkalmas leválasztásra is, ami további biztonságot jelent a karbantartási munkálatok során. Elektromos élettartama figyelemre méltó: 20000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, ami hosszú távú, megbízható működést garantál. A készülék 800 V AC szigetelési feszültséggel és 8 kV impulzusfeszültség-állósággal rendelkezik, ami további védelmet nyújt a feszültségtranziensek ellen.
A termék fejlett adatkommunikációs képességekkel is rendelkezik: energiamérés, teljesítményminőségi paraméterek, maximumértékek és minimumértékek, pillanatnyi és igény szerinti értékek, védelmi és riasztási beállítások, karbantartási jelzések, valamint időbélyeggel ellátott előzmények és eseménytáblák mind elérhetők a beépített LCD kijelzőn. A lokális jelzőrendszer háromszínű LED-ekkel segíti a gyors állapotfelismerést: a villogó zöld LED a működésre kész állapotot, a piros LED a 105%-os túlterhelést, míg a narancssárga LED a 90%-os terhelési szintet jelzi. A megszakító rögzítése fix módon történik, vezérlése pedig váltókaros megoldással valósul meg. A termék kompakt méretekkel rendelkezik: 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, nettó tömege pedig mindössze 2,4 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W36E250 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 250 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékvonal: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250HB2
Termék vagy alkatrész típusa: Áramköri megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképességi kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő információk
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
100 kA 525 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en, IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél
10000 ciklus 440 V In terhelésnél
10000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél
5000 ciklus 690 V In terhelésnél
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 17,6 W
Szerelés és csatlakozás
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátoldalon síkban
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelmi funkciók
Védelmi típusok: L: túlterhelés védelem (hosszú idejű)
S: rövid idejű zárlat védelem
I: pillanatnyi zárlat védelem
G: földzárlat védelem
Kioldóegység névleges értéke: 250 A 40 °C-on
Hosszú idejű működésbe lépési beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú idejű védelem működésbe lépési beállítási tartománya [Ir]: 100...250 A
Hosszú idejű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Állítható
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartománya [tr]: 15...400 s 1,5 x Ir-nél
0,5...16 s 6 x Ir-nél
0,35...11 s 7,2 x Ir-nél
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül
2000 m...5000 m leértékeléssel
Méretek és tömeg
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V