Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25W32M220 - Megszakító NSX250HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 220 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX250HB2 megszakító 2.2 M 220A 3P C25W32M220 Schneider
Ez a ComPacT NSX250HB2 egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 100 kA effektív 500 VAC 50/60 Hz és 100 kA effektív 690 VAC 50/60 Hz esetén. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 2,2 M kioldó egységet tartalmaz, 220A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 2,2 M kioldóegység állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint rögzített azonnali védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (105 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX250HB2 a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm