Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V42D250 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 250 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX C25V42D250 megszakító egy rendkívül megbízható, nagy teljesítményű áramköri védelmi eszköz, amely tökéletes megoldást nyújt ipari és kereskedelmi elosztóhálózatok számára. Ez a 4 pólusú NSX250HB1 típusú megszakító 250 A névleges árammal és 75 kA megszakítóképességgel rendelkezik 690 V AC feszültségen, ami kimagasló védelmet biztosít a legigényesebb alkalmazásoknál is.
A berendezés szívét az elektronikus MicroLogic 2.2 kioldóegység képezi, amely LSoI védelmi funkciókat biztosít: túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű zárlati védelem (So) és azonnali zárlati védelem (I). Ez a kifinomult védelmi rendszer 9 beállítási lehetőséggel rendelkezik a hosszú idejű (termikus) védelmi kioldás esetén, amely 100-250 A tartományban állítható. A rövid idejű zárlati védelem ugyancsak 9 beállítással rendelkezik és 1,5-10 x Ir tartományban állítható, míg az azonnali zárlati védelem 3000 A értéken rögzített. A készülék fejlett termikus memóriával rendelkezik, amely 20 percig megőrzi az állapotot a kioldás előtt és után, biztosítva a maximális védelmet.
A ComPacT NSX sorozat technikai paraméterei lenyűgözőek. A névleges szigetelési feszültség (Ui) 800 V AC, a lökőfeszültség-állóság (Uimp) pedig 8 kV. A készülék névleges üzemi feszültsége (Ue) 690 V AC 50/60 Hz, és megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványoknak. A megszakítónak kiváló a névleges üzemi megszakítóképessége (Ics) is: 85 kA 500 V AC-nél, 80 kA 525 V AC-nél és 75 kA 660/690 V AC feszültségnél.
A C25V42D250 típusú Schneider Electric megszakító rendkívül strapabíró, 20000 mechanikai működési ciklust garantál. Villamos tartósság szempontjából 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2 és 5000 ciklus 690 V In értékekkel büszkélkedhet. A termék fix rögzítésű, de mind vízszintes, mind függőleges helyzetben, valamint hátlapra szerelve is használható. A pólusonkénti teljesítményveszteség mindössze 17,6 W, ami energiahatékonysági szempontból is előnyös. A csatlakozási távolság 35 mm, mind a felső, mind az alsó csatlakozás elöl található.
A Schneider Electric ComPacT NSX C25V42D250 megszakító méretei kompaktak: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm. Ez a készülék ideális választás olyan környezetben, ahol a magas megbízhatóság, a pontos védelmi funkciók és a kompakt méret egyaránt fontos. A termék eleget tesz a legmagasabb biztonsági követelményeknek, és szennyezettségi foka 3 az IEC 60664-1 szabvány szerint.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V42D250 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 250 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250HB1
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áramerősség: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Alkalmazási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Kioldóegység névleges értéke: 250 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelem
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 100...250 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Rögzített
Egyéb védelmi beállítások
Semleges védelem beállítása: 0.5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítással
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Isd]: 1.5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tsd: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 3000 A
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 80 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén, 10000 ciklus 440 V In esetén, 10000 ciklus 690 V In/2 esetén, 5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítményveszteség pólusonként: 17.6 W
Fizikai jellemzők
Rögzítés módja: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elől
Alsó csatlakozás: Elől
Csatlakozási távolság: 35 mm
Slotok száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetéskor: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V