Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V36E250 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 250 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a három pólusú (3P) megszakító 250 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten, és 690 V AC üzemi feszültségen működik 50/60 Hz hálózati frekvencián. Az NSX250HB1 különlegessége a rendkívül magas megszakítóképessége: akár 75 kA zárlati áramot is képes biztonságosan megszakítani 690 V-on, így tökéletesen alkalmazható olyan helyszíneken, ahol nagy a potenciális zárlati áram. A 800 V-os szigetelési feszültség és a 8 kV-os lökőfeszültség-állóság további biztonságot nyújt extrém hálózati körülmények között is.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V36E250 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 250 A, 3P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250HB1
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazási terület: Elosztás
Elektromos jellemzők
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok: 3D
Névleges áram: 250 A 40 °C-on
Üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Izolálásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képességek
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kódja: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Védelmi funkciók: LSIG
Pólusonkénti teljesítmény-disszipáció: 17,6 W
Védelmi funkciók beállításai
Túlterhelés elleni védelem típusa (L): 9 fokozatban állítható
Hosszú késleltetésű védelem tartománya [Ir]: 100...250 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés típusa: Állítható
Késleltetési idő [tr]: 15...400 s 1,5 x Ir-nél, 0,5...16 s 6 x Ir-nél, 0,35...11 s 7,2 x Ir-nél
Rövid késleltetésű védelem típusa (S): Állítható
Rövid késleltetésű védelem tartománya [Isd]: 1,5...10 x Ir
Pillanat kioldási védelem típusa (I): Állítható
Pillanat kioldási védelem tartománya [Ii]: 1,5...12 x In
Földzárlat védelem típusa (G): 9 fokozatban állítható
Földzárlat védelem tartománya [Ig]: 0,4...1 x In, ha In = 40 A; 0,2...1 x In, ha In > 40 A
Mechanikai jellemzők
Működtetés módja: Karos
Rögzítési mód: Fix
Telepítési helyzet: Vízszintes és függőleges, hátlapra szerelve
Csatlakozás: Elől (fent és lent)
Csatlakozási távolság: 35 mm
Kijelzők és kommunikáció
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérési típus: Energia mérő
Méret és tömeg
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V