Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V32D100 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító névleges árama 100 A 40 °C környezeti hőmérsékleten, míg névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz. Kiemelkedő szakítóképességgel rendelkezik, amely 75 kA 660/690 V AC feszültségen, 80 kA 525 V AC-n, valamint 85 kA 500 V AC-n az IEC 60947-2 szabvány szerint. Ez a HB1 75 kA 690 V AC szakítóképességi kód alatt szerepel, ami kiváló teljesítményt jelez magas feszültségű ipari környezetben is. A megszakító alkalmas szigetelésre is, megfelelve az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és az A felhasználási kategóriába tartozik.
A készülék MicroLogic 2.2 típusú elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely LSoI védelmi funkciókat biztosít. Ez magában foglalja a hosszú idejű túlterhelésvédelmet (L), a rövid idejű zárlatvédelmet fix késleltetéssel (So), valamint a pillanatnyi zárlatvédelmet (I). A hosszú idejű védelem beállítási tartománya 40-100 A között állítható 9 különböző beállítással. A rövid idejű védelem 1,5-10 x Ir között állítható, míg a pillanatnyi védelem fix 1500 A értékre van beállítva. A megszakító továbbá 20 perces termikus memóriával rendelkezik a kioldás előtt és után, ami növeli a rendszer biztonságát.
A ComPacT NSX megszakító rögzítése fix módon történik, a csatlakozás pedig elől található mind a felső, mind az alsó oldalon. A csatlakozási osztástávolság 35 mm. A helyi jelzésrendszer tartalmaz egy villogó zöld LED-et a működésre kész állapotra, egy piros LED-et a 105%-os Ir túlterhelésre, valamint egy narancssárga LED-et a 90%-os Ir túlterhelésre. A vezérlés típusa karos (toggle).
A megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg elektromos élettartama változó: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén, 10000 ciklus 440 V In esetén, 10000 ciklus 690 V In/2 esetén, és 5000 ciklus 690 V In esetén. A pólusonkénti teljesítmény disszipáció 17,6 W. A készülék méretei: szélesség 105 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm, nettó súlya pedig 2,4 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25V32D100 - Megszakító NSX250HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250HB1
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Fő jellemzők
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Szakítóképesség kódja: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Vezérlés típusa: Karos
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi szakítóképesség [Ics]: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 80 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint, 75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén, 10000 ciklus 440 V In esetén, 10000 ciklus 690 V In/2 esetén, 5000 ciklus 690 V In esetén
Méretek és telepítés
Pólusonkénti teljesítmény disszipáció: 17,6 W
Rögzítő támaszték: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátsó oldalon síkra szerelve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztástávolság: 35 mm
Védelmi funkciók
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 40...100 A
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítással
Rövid idejű védelem kioldási beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid idejű védelem késleltetés beállítás típusa tsd: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 1500 A
Földzárlat-védelem: Nincs
Zónaszelektív reteszelés ZSI: Nincs
Jelzések és méret
Slotok száma: 5 slot
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: Class II az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti levegő hőmérséklete üzemeltetés során: -25…70 °C
Környezeti levegő hőmérséklete tárolás során: -50…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V