Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R46E250 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 250 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a négy pólusú (4P) megszakító MicroLogic 6.2 E elektronikus védelmi kioldóegységgel rendelkezik, 250 A névleges árammal. A berendezés 200 kA megszakítóképességgel bír 415 VAC esetén, ami rendkívüli biztonságot jelent nagy zárlati teljesítményű hálózatokban is. A ComPacT NSX250R képes 690 V AC 50/60 Hz üzemi feszültségen működni, és a különböző feszültségszintekhez igazodva változó megszakítóképességi értékekkel rendelkezik: 220/240 V-on 200 kA, 380/415 V-on 200 kA, 440 V-on 200 kA, 500 V-on 80 kA, 525 V-on 65 kA, valamint 660/690 V-on 45 kA.
A megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 5000-20000 ciklus között változik. A ComPacT NSX250R fix kivitelű megszakító, amely hátlapra szerelhető, és mind vízszintes, mind függőleges helyzetben, valamint hátoldalára fektetve is telepíthető. A csatlakozások elöl találhatók, 35 mm-es csatlakozási távolsággal.
A fizikai méretek: 140 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység, 2,8 kg nettó tömeg. A megszakító környezeti jellemzői kiemelkedőek: -25...70 °C üzemi hőmérséklettartomány, -40...85 °C tárolási hőmérséklet, 0...95% relatív páratartalom, valamint 2000 m-ig teljes terhelhetőség, 2000-5000 m között pedig csökkentett értékekkel használható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R46E250 -Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 250 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250R
Termék vagy komponens típusa: Áramköri megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok és védelmek
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakító képesség
Megszakítóképesség:
200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kódja: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIG
Védelem típusa:
L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetés)
S: rövididejű rövidzárlat elleni védelem
I: pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem
G: földzárlat elleni védelem
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Billenőkapcsoló
Megszakító rögzítési módja: Fix
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam:
20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Méretek és fizikai jellemzők
Szélesség (W): 140 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Nettó tömeg: 2,8 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklettartomány üzemeléskor: -25…70 °C
Környezeti hőmérséklettartomány tároláskor: -40…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemeltetési magasság:
0...2000 m leértékelés nélkül
2000 m...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V