Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R46E160 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatból származó C25R46E160 cikkszámú megszakító egy rendkívül megbízható, magas teljesítményű villamos védelmi eszköz, amelyet elsősorban elosztóhálózatokban alkalmaznak. A ComPacT NSX250R típusú megszakító 4 pólusú kialakítással és 160 A névleges áramerősséggel rendelkezik, amely 40 °C környezeti hőmérsékleten garantált.
Ez a megszakító kiemelkedően magas, 200 kA-es megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségszinten, ami kivételes védelmet biztosít a legkritikusabb alkalmazási területeken is. A beépített MicroLogic 6.2 E elektronikus kioldóegység átfogó védelmi funkciókat kínál: túlterhelés elleni védelem (L), rövidzárlat késleltetett védelme (S), rövidzárlat pillanatnyi védelme (I) és földzárlat elleni védelem (G). Az NSX250R típusú megszakító 690 V AC üzemi feszültségig alkalmazható és teljes mértékben megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, emellett leválasztásra is alkalmas.
A MicroLogic 6.2 E típusú kioldóegység különösen sokoldalú beállítási lehetőségeket kínál. A hosszú késleltetésű túlterhelésvédelem (Ir) 63-160 A között 9 fokozatban állítható, a túlterhelés késleltetése (tr) szintén állítható 15-400 másodperc között 1,5×Ir áramnál. A rövidzárlat elleni védelmi beállítások (Isd) 1,5-10×Ir tartományban állíthatók, míg a pillanatnyi rövidzárlati védelem (Ii) 1,5-15×In között szabályozható. A földzárlat-védelem (Ig) szintén finoman hangolható, 40 A alatti névleges áramerősségnél 0,4-1×In, 40 A feletti névleges áramerősségnél 0,2-1×In tartományban, és a földzárlati késleltetés (tg) is több fokozatban állítható. A megszakító zónaszerinti reteszelés (ZSI) funkcióval is rendelkezik, ami tovább növeli a védelmi koordináció hatékonyságát.
A ComPacT NSX250R méretei kompaktak: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm, nettó tömege pedig mindössze 2,8 kg. Rögzítése hátlapra történik, és mind vízszintes, mind függőleges helyzetben szerelhető. Csatlakozási pontjai elöl találhatók, és a csatlakozási távolság 35 mm. A készülék IP40 védettségi fokozattal és IK07 ütésállósággal rendelkezik. Működési hőmérséklettartománya rendkívül széles, -25°C és +70°C között, míg tárolási hőmérséklete -40°C és +85°C között lehet. Relatív páratartalom tekintetében 0-95% között használható. A megszakító tengerszint feletti 2000 méteres magasságig névleges terheléssel működtethető, 2000-5000 méter között pedig terheléscsökkentéssel alkalmazható.
ComPacT NSX250R műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövidnév: NSX250R
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok és védelem
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Elektromos paraméterek
Névleges áram: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, 200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, 200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, 80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, 65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, 45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2 szerint)
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Vezérlés típusa: Billenőkar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Szigetelési jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén, 10000 ciklus 440 V In esetén, 10000 ciklus 690 V In/2 esetén, 5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17,6 W
Méretek és rögzítés
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V