Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R46E100 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX250R megszakító kiemelkedő szakítóképességgel büszkélkedhet: 200 kA 415 VAC feszültségen, ami kimagasló érték ebben a kategóriában. Ez azt jelenti, hogy rendkívül hatékonyan képes kezelni a rövidzárlati áramokat, így maximális biztonságot nyújt még a legkritikusabb helyzetekben is. A megszakító 220/240 V, 380/415 V és 440 V AC hálózati feszültségeken egyaránt 200 kA szakítóképességgel rendelkezik, míg 500 V-on 80 kA, 525 V-on 65 kA, valamint 660/690 V-on 45 kA értékekkel bír, ami széles alkalmazási területet tesz lehetővé.
A készülék lelke a MicroLogic 6.2 E elektronikus kioldóegység, amely fejlett LSIG védelmi funkciókat kínál: hosszú késleltetésű túlterhelés elleni (L), rövid késleltetésű rövidzárlat elleni (S), pillanatnyi rövidzárlat elleni (I), valamint földzárlat elleni (G) védelmet biztosít. Ez a sokoldalú védelmi rendszer lehetővé teszi a paraméterek pontos beállítását a konkrét alkalmazási igényeknek megfelelően. A hosszú késleltetésű védelem (Ir) 40-100 A tartományban állítható, míg a rövid késleltetésű védelem (Isd) az Ir 1,5-10-szerese között szabályozható. A pillanatnyi védelem (Ii) az In 1,5-15-szörösére állítható, a földzárlat védelem (Ig) pedig 0,2-1-szeres In értékre konfigurálható 40 A feletti névleges áram esetén. A nullavezető védelme többféle konfigurációban is beállítható: 0,5×Ir (3D+N/2), 1×Ir (4D), 1,6×Ir (3D+OSN) vagy védelem nélkül (3D).
A ComPacT NSX250R megszakító mechanikai és elektromos tartóssága kiemelkedő: 20 000 működési ciklust garantál. A telepítés rugalmasságát növeli, hogy a készülék vízszintesen és függőlegesen is felszerelhető, valamint a csatlakozások elöl történnek mind a felső, mind az alsó oldalon. Méretei kompaktak: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, súlya pedig 2,8 kg. A készülék IP40 védettséggel rendelkezik, ami megfelelő védelmet nyújt a por és a víz ellen. A működési hőmérséklet-tartomány -25°C-tól +70°C-ig terjed, így szélsőséges körülmények között is megbízhatóan üzemel. A C25R46E100 kódjelű megszakító különösen ajánlott olyan ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol kiemelt fontosságú a megbízható védelem és a pontos mérés.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R46E100 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 100 A, 4P4d műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250R
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok jellemzői
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla pozíció: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Alkalmazási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
Megszakítóképesség kódja: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelmi (Ir) beállítási tartomány: 40...100 A
Rövid késleltetésű védelem (Isd) beállítási tartomány: 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi védelem (Ii) beállítási tartomány: 1,5...15 x In
Földzárlat védelem (Ig) beállítási tartomány: 0,4...1 x In (In = 40 A esetén), 0,2...1 x In (In > 40 A esetén)
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Nettó tömeg: 2,8 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V