Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R45E250 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 250 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX250R megszakító 5.2 E 250A 4P C25R45E250 Schneider
Ez a ComPacT NSX250R egy komplett 4P 4d fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 200 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz-en és 45 kA effektív 690 VAC 50/60 Hz-en. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 5.2 E kioldó egységet tartalmaz, 250A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 5.2 E kioldóegység állítható hosszú időre, rövid időre és azonnali védelmet biztosít. A MicroLogic 5.2 E beépített kijelzőegységgel rendelkezik a finombeállítások beállításához és az energia kijelzéséhez (energiamérő). Ez a 4 pólusú változat (140 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX250R a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V