Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R45E160 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX C25R45E160 egy rendkívül megbízható, professzionális megszakító, amelyet kifejezetten a nagyobb teljesítményű elektromos rendszerek védelme érdekében fejlesztettek ki. Ez a NSX250R típusú készülék 4 pólusú kivitelben áll rendelkezésre, és fejlett elektronikus MicroLogic 5.2E kioldóegységgel van felszerelve, amely 160A-es névleges áramerősséget biztosít 40°C-os környezeti hőmérsékleten.
A ComPacT NSX sorozat legnagyobb előnye a kivételes megszakítóképesség, amely ennél a modellnél 200 kA 415V AC feszültségen. Ez biztosítja, hogy a készülék a legigényesebb ipari és elosztói alkalmazásokban is megbízhatóan működjön. A megszakító képes kezelni a 220/240V, 380/415V és 440V AC hálózatokban fellépő 200 kA-es rövidzárlati áramokat is, míg 500V-on 80 kA, 525V-on 65 kA és 660/690V-on 45 kA megszakítóképességgel rendelkezik. A C25R45E160 megszakító 50/60 Hz-es hálózati frekvenciával kompatibilis és szigetelési szintje 800V AC.
A Schneider Electric C25R45E160 megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően változó: 20000 ciklus 440V-on In/2 terheléssel, 10000 ciklus 440V-on In terheléssel, 10000 ciklus 690V-on In/2 terheléssel, vagy 5000 ciklus 690V-on In terheléssel. A készülék fix beépítésű, előlapi csatlakozású, és mind vízszintes, mind függőleges helyzetben szerelhető. Méretei: 140 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység, nettó tömege 2,8 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R45E160 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 5.2 E kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Általános specifikációk
Terméktípus: Megszakító
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövidnév: NSX250R
Készülék alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakító képesség
Megszakító képesség kódja: R 200 kA 415 V AC
Megszakító képesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 5.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSI
Védelmi típus:
L: túlterhelésvédelem (hosszú idejű)
S: rövid idejű zárlati védelem
I: pillanatnyi zárlati védelem
Kioldóegység névleges árama: 160 A 40 °C-on
Hosszú idejű védelmi beállítások
Hosszú idejű működési áram beállítási típus Ir (termikus védelem): 9 fokozatban állítható
Hosszú idejű védelmi működési áram beállítási tartomány [Ir]: 63...160 A
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítási típus tr: Állítható
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány [tr]:
15...400 s 1,5 x Ir értéken
0,5...16 s 6 x Ir értéken
0,35...11 s 7,2 x Ir értéken
Semleges és zárlati védelmi beállítások
Semleges védelmi beállítás:
0,5 x Ir (3D + N/2)
1 x Ir (4D)
1,6 x Ir (3D + OSN)
Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem működési áram beállítási típus Isd: 9 fokozatban állítható
Rövid idejű védelem működési áram beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid idejű védelem késleltetés beállítási típus tsd: 5 fokozatban állítható
Rövid idejű késleltetés beállítási tartomány [tsd]:
0...0,4 s I²t=ki
0,1...0,4 s I²t=be
Pillanatnyi védelem működési áram beállítási típus Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem működési áram beállítási tartomány [Ii]: 1,5...15 x In
Fizikai jellemzők és kommunikáció
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Csatlakozás fent: Elöl
Csatlakozás lent: Elöl
Csatlakozás osztás: 35 mm
Zóna szelektív reteszelés ZSI: Van
Nyílások száma: 5 nyílás
Helyi jelzés:
Villogó LED (zöld) üzemkész állapotban
LED 105% Ir (piros) túlterhelésnél
LED 90% Ir (narancssárga) túlterhelésnél
Kijelző típus: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Kommunikációs adatok
Kommunikációs adatok:
Igény áram és teljesítmény
Karbantartási jelzők
Energiamérés
Időbélyegzett előzmények és eseménytáblák
Védelem és riasztási beállítások
Maximumérték/minimumérték mérők
Teljesítmény minőség
Pillanatnyi és igény értékek
Műszaki adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: Megegyezik a megszakítóképességgel (Icu)
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam:
20000 ciklus 440 V In/2 értéken
10000 ciklus 440 V In értéken
10000 ciklus 690 V In/2 értéken
5000 ciklus 690 V In értéken
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 17,6 W
Mechanikai adatok
Szerelési támasz: Hátlap
Szerelési pozíció:
Vízszintes és függőleges
Hátuljával síkra
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Nettó tömeg: 2,8 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Villamos áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeléskor: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság:
0...2000 m terheléscsökkentés nélkül
2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V