Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R42D100 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250R áramköri megszakító egy kiváló minőségű védelmi eszköz, amely kifejezetten elosztó hálózatokhoz lett tervezve. A C25R42D100 cikkszámú 4 pólusú kivitel 200 kA-es szakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségen, így rendkívül robusztus védelmet biztosít ipari és kereskedelmi alkalmazásokban egyaránt.
A megszakító MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, ami 100 A névleges áramerősséggel működik 40 °C környezeti hőmérsékleten. Az elektronikus védelmi rendszer LSoI funkciókat tartalmaz: hosszú késleltetésű túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű zárlati védelem (So) és azonnali zárlati védelem (I). A hosszú késleltetésű védelmi beállítás (Ir) 40-100 A tartományban 9 fokozatban állítható, míg a rövid késleltetésű védelmi beállítás (Isd) 1,5-10 x Ir között szintén 9 fokozatban változtatható. Az azonnali zárlati védelem (Ii) fix 1500 A értékre van beállítva. A készülék rendelkezik termikus memóriával, amely a kioldás előtt és után 20 percig őrzi a túlterhelési állapotot.
A ComPacT NSX250R megszakító 690 V AC névleges üzemi feszültséggel rendelkezik 50/60 Hz hálózati frekvencián. Szakítóképessége különböző feszültségszinteken: 200 kA 220/240 V AC-nél, 200 kA 380/415 V AC-nél, 200 kA 440 V AC-nél, 80 kA 500 V AC-nél, 65 kA 525 V AC-nél és 45 kA 660/690 V AC-nél. A megszakító leválasztásra is alkalmas az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, és "A" kategóriájú felhasználási besorolással rendelkezik.
A megszakító fix kivitelű, frontoldali csatlakozásokkal rendelkezik mind felül, mind alul. A 35 mm-es csatlakozási távolságával könnyen beépíthető különböző kapcsolószekrényekbe. Beépíthető vízszintes és függőleges pozícióban, valamint laphátra szerelve is. A készülék három állapotjelző LED-del van ellátva: villogó zöld LED a működésre kész állapotra, piros LED a 105%-os túlterhelésre, valamint narancssárga LED a 90%-os túlterhelésre.
A ComPacT NSX250R méretei: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, tömege 2,8 kg. Magas szintű védelmi besorolással rendelkezik: IP40 védettség az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállóság az IEC 62262 szerint. A készülék széles üzemi hőmérséklet-tartományban használható: -25°C és +70°C között, és tárolási hőmérséklet-tartománya -50°C és +85°C közötti. Relatív páratartalom szempontjából 0-95% között működőképes, továbbá 2000 m tengerszint feletti magasságig teljes terhelhetőséggel, 2000-5000 m között pedig csökkentett terhelhetőséggel használható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R42D100 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250R
Termék vagy alkatrész típusa: Áramköri megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Nulla pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
Megszakítási képesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség kódja: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Vezérlés típusa: Kapcsoló
Áramköri megszakító szerelési módja: Rögzített
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 fokozatban
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 40...100 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Nulla védelem beállítása: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 fokozatban
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tsd: Fix
Azonnali védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Azonnali védelem kioldási beállítási tartománya [Ii]: 1500 A
Földzárlati védelem: Nélkül
Zóna szelektív reteszelés ZSI: Nélkül
Fizikai és környezeti jellemzők
Helyi jelzés: Villogó LED (zöld) működésre kész állapotra
LED 105% Ir (piros) túlterhelésre
LED 90% Ir (narancs) túlterhelésre
Szélesség (W): 140 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Nettó tömeg: 2,8 kg
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: Class II az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül
2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V