Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R36E250 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 250 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX250R típusú megszakító 250 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten, és akár 690 V AC üzemi feszültségen is alkalmazható 50/60 Hz hálózati frekvencián. Kiemelkedő szakítóképessége alkalmassá teszi nagy terhelésű és kritikus alkalmazásokhoz: 200 kA szakítókapacitással rendelkezik 220/240 V, 380/415 V és 440 V AC feszültségszinteken, míg 500 V AC-nél 80 kA, 525 V AC-nél 65 kA, és 660/690 V AC-nél 45 kA értékkel bír. Az R 200 kA 415 V AC megszakítóképesség kód világosan jelzi a termék kiemelkedő teljesítményét.
A megszakító lelke a fejlett MicroLogic 6.2 E elektronikus kioldóegység, amely komplex védelmi funkciókat biztosít: L (hosszú késleltetésű túlterhelés elleni védelem), S (rövid késleltetésű zárlat elleni védelem), I (pillanatnyi zárlat elleni védelem) és G (földzárlat elleni védelem). A kioldóegység számos beállítási lehetőséget kínál: a hosszú késleltetésű védelem 100-250 A tartományban, a rövid késleltetésű védelem 1,5-10 × Ir értékek között, a pillanatnyi zárlat elleni védelem 1,5-12 × In tartományban állítható. A földzárlat-védelem szintén testre szabható 0,4-1 × In tartományban 40 A névleges áramerősség esetén, illetve 0,2-1 × In tartományban 40 A feletti névleges áramerősségnél. Az elektronikus kioldóegység 20 perces termikus memóriával rendelkezik a trip előtt és után, amely tovább növeli a védelmi rendszer hatékonyságát.
A megszakító kivitele lehetővé teszi a fix felszerelést, vízszintes és függőleges pozícióban egyaránt telepíthető. A fel- és lefelé irányuló csatlakozások a készülék elülső oldalán találhatók, 35 mm-es csatlakozási osztással. A készülék méretei kompaktak: 105 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, míg tömege mindössze 2,4 kg. A megszakító kárhely-szelektív reteszelő (ZSI) funkcióval is rendelkezik, amely optimalizálja a szelektív védelmet az elosztórendszerben.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R36E250 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 250 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250R
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldó egység adatai
Kioldó egység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldó egység technológia: Elektronikus
Kioldó egység védelmi funkciók: LSIG
Védelmi típus:
L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetésű)
S: rövid késleltetésű zárlat elleni védelem
I: pillanatnyi zárlat elleni védelem
G: földzárlat elleni védelem
Kioldó egység névleges értéke: 250 A 40 °C-on
Beállítási tartományok
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): 9 beállítás, állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 100...250 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Állítható
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartománya [tr]:
15...400 s 1,5 × Ir-nél
0,5...16 s 6 × Ir-nél
0,35...11 s 7,2 × Ir-nél
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási típusa Isd: Állítható
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Isd]: 1,5...10 × Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tsd: 5 beállítás, állítható
Rövid késleltetésű késleltetés beállítási tartománya [tsd]:
0...0,4 s I²t=off
0,1...0,4 s I²t=on
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási típusa Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya [Ii]: 1,5...12 × In
Földzárlat védelem kioldási beállítási típusa Ig: 9 beállítás, állítható
Földzárlat kioldási beállítási tartománya [Ig]:
0,4...1 × In In = 40 A esetén
0,2...1 × In In > 40 A esetén
Ig engedélyezés be/ki
Földzárlat védelem időkésleltetés beállítási típusa tg: 5 beállítás, állítható
Földzárlat időkésleltetés beállítási tartománya [tg]:
0...0,4 s I²t=off
0,1...0,4 s I²t=on
Zóna szelektív reteszelés ZSI: Van
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság:
0...2000 m derating nélkül
2000 m...5000 m deratinggel
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V