Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R36E100 - Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú megszakítója kimagasló védelmet nyújt az elektromos elosztórendszerek számára. A C25R36E100 cikkszámú NSX250R típusú készülék 100 A névleges árammal és rendkívül magas, 200 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségen, ami kiemelkedő teljesítményt biztosít még a legigényesebb ipari környezetekben is.
A ComPacT NSX250R megszakító 3 pólusú kialakítású (3P), védett pólusok leírása 3D. A készülék szigetelési feszültsége 800 V AC 50/60 Hz, míg impulzus-állósága 8 kV. Üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz. A megszakító rendelkezik szigetelési funkcióval is, amely megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak. Az A felhasználási kategória jelzi, hogy a készülék alkalmas elosztói alkalmazásra.
A megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg elektromos élettartama terhelésfüggő: 440 V-on In/2 terhelésnél 20000, teljes terhelésnél 10000 ciklus; 690 V-on pedig In/2 terhelésnél 10000, teljes terhelésnél 5000 ciklus. A pólusonkénti teljesítmény-disszipáció 17,6 W. A készülék rögzítése hátlapra történik, vízszintes vagy függőleges helyzetben. Mind a felső, mind az alsó csatlakozási pontok elöl találhatók, a csatlakozási osztásköz 35 mm.
A kioldóegység fejlett kommunikációs és mérési funkciókkal rendelkezik: LCD kijelzőn keresztül nyomon követhető az energia mérése, maximális/minimális értékek, időbélyeggel ellátott események és eseménytáblák, pillanatnyi és igény szerinti értékek, áram- és teljesítményigény, karbantartási jelzők, áramminőség, védelmi és riasztási beállítások. A készüléket helyi jelzések is segítik: villogó zöld LED jelzi a működésre kész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, narancssárga LED a 90%-os terhelést. A megszakító rendelkezik zónaválasztó reteszeléssel (ZSI) is. A készülék méretei: 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, nettó tömege 2,4 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25R36E100 -Megszakító NSX250R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Sorozat: ComPacT
Termék neve: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250R
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos paraméterek
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetésű)
S: rövid késleltetésű rövidzárlat elleni védelem
I: pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem
G: földzárlat elleni védelem
Kioldóegység beállítások
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 40...100 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Állítható
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 15...400 s 1,5 x Ir értéknél
0,5...16 s 6 x Ir értéknél
0,35...11 s 7,2 x Ir értéknél
Termikus memória: 20 perc lekapcsolás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 1,5...15 x In
Földzárlat védelem
Földzárlat védelem kioldási beállítás típusa Ig: Állítható 9 beállítás
Földzárlat kioldási beállítási tartomány [Ig]: 0,4...1 x In In = 40 A esetén
0,2...1 x In In > 40 A esetén
Ig engedélyezés be/ki
Kiegészítő információk
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Kommunikációs adatok: Maximális/minimális értékek
Időbélyeggel ellátott előzmények és eseménytáblák
Pillanatnyi és igény szerinti értékek
Áram és teljesítményigény
Karbantartási jelzők
Áramminőség
Védelmi és riasztási beállítások
Energiamérés
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az elülső oldalon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti levegő hőmérséklet üzemeléskor: -25…70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tároláskor: -40…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m besorolás-csökkentés nélkül
2000 m...5000 m besorolás-csökkentéssel
Méretek és tömeg
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Nettó tömeg: 2,4 kg
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V