Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N6TM250 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 250 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250N megszakító 4 pólusú kivitelben készül, amelyből 3 pólus védett (3D konfiguráció), a baloldali nulla-pólus pedig védelem nélküli. A készülék névleges árama 250A 40°C környezeti hőmérsékleten, névleges üzemi feszültsége pedig 690V AC 50/60 Hz. A megszakító kimagasló rövidzárlati megszakítóképességgel rendelkezik, amely 380/415V AC feszültségen 50 kA értéket biztosít az IEC 60947-2 szabvány szerint. Más feszültségszinteken is kiváló védelmi paraméterekkel rendelkezik: 220/240V AC-n 90 kA, 440V AC-n 50 kA, 500V AC-n 36 kA, 525V AC-n 35 kA, míg 660/690V AC feszültségnél 10 kA rövidzárlati megszakítóképességet biztosít.
A ComPacT NSX250N megszakító TM-D típusú, termikus-mágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely kettős védelmi funkciót lát el: túlterhelésvédelem (L) és rövidzárlati védelem (I). A hosszú késleltetésű (termikus) védelem beállítási tartománya 0,7-1 x In, tehát 175-250A között állítható. A rövidzárlati (mágneses) védelem 5-10 x In értékre állítható, ami 1250-2500A közötti azonnali kioldást jelent. A készülék mechanikai élettartama 20000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig a terheléstől függően 5000-20000 ciklus között változik. A megszakító pólusonkénti teljesítményvesztesége 18,75W.
A Schneider Electric ComPacT NSX250N megszakító fix kivitelben, alaplapra szerelhető, vízszintes és függőleges beépítési helyzetben egyaránt alkalmazható. Csatlakozása elöl található, mind a felső, mind az alsó részen. Méretei kompakt kialakítást biztosítanak: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm. A készülék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, ütésállósága IK07 az IEC 62262 szabványnak megfelelően. Széles üzemi hőmérséklet-tartományban (-25...70°C) használható, és akár 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül működtethető. A relatív páratartalom 0-95% között lehet a megfelelő működéshez.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N6TM250 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 250 A, 4P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250N
Termék- vagy alkatrész típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áramerősség [In]: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz, UL 60947-4-1 szerint
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz, UL 60947-4-1 szerint
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz, UL 60947-4-1 szerint
Megszakítóképesség kód: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Fogantyú
Megszakító szerelési mód: Fix
Kiegészítő információk
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]:
90 kA 220/240 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
50 kA 380/415 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
50 kA 440 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
36 kA 500 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
35 kA 525 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam:
20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Teljesítményveszteség pólusonként: 18.75 W
Szerelési felület: Alaplapra
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (termikus), I: rövidzárlat védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 250 A 40 °C-on
Hosszúidejű kioldóáram beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszúidejű védelmi kioldóáram beállítási tartomány [Ir]: 0.7...1 x In
Hosszúidejű védelmi késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Hosszúidejű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1.5 x In, 15 s 6 x Ir
Nulla-vezető védelmi beállítás: Védelem nélkül (3D)
Pillanatnyi kioldóáram beállítás típusa Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem kioldóáram beállítási tartomány [Ii]: 5...10 x In
Földzárlat védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Nyílások száma: 5 nyílás
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V