Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N6TM125 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX sorozat ezen tagja kiemelkedő szakítókapacitással rendelkezik, amely 50 kA 380/415 V AC hálózatokon (50/60 Hz frekvencián), az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Más feszültségszinteken is kiváló teljesítményt nyújt: 90 kA 220/240 V AC esetén, 36 kA 500 V AC-nál, vagy akár 10 kA 660/690 V AC mellett. A megszakító képes leválasztásra (szigetelésre) is, ami az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint tanúsított. Ez a funkció különösen fontos karbantartási munkálatok során, amikor biztonságos munkakörülményeket kell teremteni. Az NSX250N megszakító A kategóriás felhasználási besorolással rendelkezik.
A termék TMD (termikus-mágneses) kioldóegységgel van felszerelve, amely kettős védelmet biztosít: túlterhelés elleni védelmet (L) a termikus kioldóval és rövidzárlat elleni védelmet (I) a mágneses kioldóval. A hosszú késleltetésű védelmi beállítás (Ir) 0,7-1 x In tartományban állítható, ami 87,5-125 A között szabályozható áramerősséget jelent. A pillanatszerű (azonnali) kioldás (Ii) értéke fix, 1250 A. A termék 4 pólusú kialakítású (4P), amelyből 3 pólus védett (3D), a bal oldalon elhelyezkedő nulla pólus pedig védelem nélküli. Ez a konfiguráció ideális olyan rendszerekhez, ahol a nullavezető védelme nem kritikus követelmény, viszont annak kapcsolása szükséges.
A megszakító mechanikai és elektromos élettartama kiemelkedő: 20000 kapcsolási ciklus mechanikai tartósságot és változó elektromos élettartamot kínál a terhelés függvényében (pl. 20000 ciklus 440 V és In/2 terhelés mellett). A termék további fontos műszaki jellemzői közé tartozik a magas szigetelési feszültség (800 V AC) és a 8 kV-os névleges lökőfeszültség-állóság. A megszakító fizikai méretei: 140 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység. Felszerelése egyszerű, hátlapra rögzíthető, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban telepíthető. A termék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint, ami biztosítja a megfelelő védelmet a különböző környezeti feltételek mellett. A megszakító széles működési hőmérséklet-tartományban használható: -25°C-tól +70°C-ig, és 0-95% relatív páratartalom mellett üzemeltethető. A Schneider Electric ComPacT NSX250N megszakító, C25N6TM125 típusjelzéssel tökéletes választás professzionális villamos szakemberek számára, akik megbízható, hosszú élettartamú és sokoldalú védelmi megoldást keresnek elosztórendszereikhez.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N6TM125 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 4P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250N
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Semleges pozíció: Bal oldal
Névleges áram: 125 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítókapacitás
90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
Szakítókapacitás kód: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító felszerelési módja: Rögzített
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi szakítókapacitás (Ics): Megegyezik az Icu értékeivel
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén; 10000 ciklus 440 V In esetén; 10000 ciklus 690 V In/2 esetén; 5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 9,45 W
Rögzítés módja: Hátlap
Felszerelési pozíció: Vízszintes és függőleges; Hátra laposra szerelve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus); I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 125 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetésének beállítási típusa tr: Rögzített
Semleges védelmi beállítás: Nincs védelem (3D)
Pillanatszerű védelem kioldási beállításának típusa Ii: Rögzített
Pillanatszerű védelem kioldási beállítási tartománya: 1250 A
Földzárlat védelem: Nélküli
Foglalatok száma: 5 foglalat
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leminősítés nélkül; 2000 m...5000 m leminősítéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V