Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N47E250 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 250 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX250 megszakító 4P 50kA Micrologic 7.2 Vigi kioldóegység 250A 4P4D C25N47E250 Schneider
Ez a ComPacT NSX250N egy komplett 4P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 50 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 440VAC 50/60Hz. Ez a termék egy 250 A-es besorolású elektronikus MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegységet tartalmaz, beépített állítható földzárlat-védelemmel. A MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység állítható hosszú időre, rövid időre és azonnali védelmet biztosít. A MicroLogic 7.2 E Vigi beépített kijelzőegységgel rendelkezik a finombeállítások beállításához és az energia kijelzéséhez (energiamérő). Ez a 4 pólusú változat (140 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX250N a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V