Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N47E100 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX250N típusú megszakító névleges árama 100 A 40 °C-on, névleges üzemi feszültsége pedig 440 V AC 50/60 Hz. Megszakítóképessége kiemelkedő: 50 kA 380/415 V AC feszültségen, ami kifejezetten alkalmassá teszi nagy igénybevételű ipari környezetben történő alkalmazásra. A megszakító rendelkezik szigetelési lehetőséggel az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, és az A felhasználási kategóriába tartozik. A berendezés további előnye, hogy széles megszakítóképességi tartománnyal rendelkezik a különböző feszültségszinteken: 90 kA 220/240 V AC esetén, 50 kA 440 V AC-nál, 36 kA 500 V AC-nál, valamint 35 kA 525 V AC-nál és 10 kA 660/690 V AC feszültségnél az IEC 60947-2 szerint. Az UL 60947-4-1 szabvány szerint pedig 85 kA 240 V AC-nál, 50 kA 480 V AC-nál és 15 kA 600 V AC-nál.
A C25N47E100 megszakító lelke a beépített MicroLogic 7.2 E elektronikus kioldóegység, amely intelligens védelmi funkciókat kínál. A kioldóegység LSIR (Long-time, Short-time, Instantaneous, Residual earth leakage) védelmi funkciókat biztosít, vagyis túlterhelés elleni védelmet (L), késleltetett rövidzárlat elleni védelmet (S), pillanatnyi rövidzárlat elleni védelmet (I) és földzárlat elleni védelmet (R). A túlterhelés elleni védelem (Ir) 40-100 A között 9 fokozatban állítható, a késleltetett rövidzárlat elleni védelem (Isd) 1,5-10 x Ir között szabályozható, míg a pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (Ii) 1,5-15 x In értékek között állítható. A földzárlat-érzékenység (IΔn) széles tartományban, 30 mA-től 5 A-ig állítható, és az eszköz A osztályú földzárlat védelemmel rendelkezik. A kioldási időkésleltetés (Δt) szintén állítható, 0 ms és 1 s közötti tartományban. A megszakító rendelkezik hővédelmi memóriával, amely 20 percig megőrzi az információkat a kioldás előtt és után, így növeli a rendszer biztonságát.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N47E100 - Megszakító NSX250N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 100 A, 4P4d műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250N
Termék vagy alkatrész típusa: Hibaáram-védelmi megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítóképesség kód: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIR
Kioldóegység névleges árama: 100 A 40 °C-on
Védelmi beállítások
Túlterhelés elleni védelem beállítása (Ir): 40...100 A, 9 fokozatban állítható
Túlterhelés késleltetési idő (tr): 15...400 s 1,5 x Ir esetén
0,5...16 s 6 x Ir esetén
0,35...11 s 7,2 x Ir esetén
Semleges vezető védelmi beállítás: 0,5 x Ir (3D + N/2)
1 x Ir (4D)
Nincs védelem (3D)
Késleltetett rövidzárlat védelem (Isd): 1,5...10 x Ir, állítható
Késleltetett rövidzárlat késleltetési idő (tsd): 0...0,4 s I²t=ki
0,1...0,4 s I²t=be
Pillanatnyi rövidzárlat védelem (Ii): 1,5...15 x In, állítható
Hibaáram védelem
Hibaáram védelem: Integrált
Hibaáram védelem osztálya: A osztály
Hibaáram érzékenységi beállítás (IΔn): 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Működési mód: KI az IΔn forgókapcsoló használatával
Hibaáram késleltetési idő beállítás (Δt): 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Jelzések és kijelző
Helyi jelzés: Villogó LED (zöld) üzemkészséghez
LED 105% Ir (piros) túlterheléshez
LED 90% Ir (narancs) túlterheléshez
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérési típus: Energiamérő
Adatkommunikáció
Adatkommunikáció: Időbélyeggel ellátott előzmények és eseménytáblák
Karbantartási indikátorok
Pillanatnyi és igény értékek
Maximerek/minimerek
Védelmi és riasztási beállítások
Energiaminőség
Energiamérés
Igény áram és teljesítmény
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Szerelés
Vezérlési típus: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Sík a hátsó részen
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m csökkentés nélkül
2000 m...5000 m csökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V