Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N1TM250 - Megszakító NSX250N AC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 250 A, 1P1d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX250N megszakító névleges árama 250 A 40 °C-on, és 277 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültséggel rendelkezik. Kiemelkedő szakítóképessége révén különböző terhelési körülmények között is megbízhatóan működik: 90 kA 220/240 V AC-nál, 50 kA 380/415 V AC és 440 V AC esetén, 36 kA 500 V AC-nál, 35 kA 525 V AC-nál, valamint 10 kA 660/690 V AC-nál. A készülék N típusú szakítóképességi kóddal rendelkezik, ami 25 kA-t jelent 240 V AC-nál, így ideális választás közepes terhelésű ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz is. Az NSX250N megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és szigetelési célra is alkalmazható.
A megszakítót TM-D típusú kioldóegységgel szerelték fel, amely termikus-mágneses technológiát használ az LI védelmi funkciókkal – L a túlterhelés elleni védelmet (termikus), I pedig a rövidzárlat elleni védelmet (mágneses) biztosítja. A túlterhelés-védelmi beállítási érték (Ir) fixen 1 x In, míg a pillanatnyi védelmi kioldás beállítási értéke (Ii) 850 A. A készülék kapcsolási típusa karos működtetésű, és fix szerelési módú. Műszaki paraméterei között szerepel a 750 V AC névleges szigetelési feszültség és a 8 kV névleges impulzus-állóság. Mechanikai tartóssága 10000 ciklus, míg elektromos tartóssága 10000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, illetve 5000 ciklus 440 V In terhelésnél.
A megszakító szerelési támogatása hátlapra történik, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban, valamint hátlapra fektetve is felszerelhető. A csatlakozások mind felül, mind alul az előlapon találhatók, a csatlakozási osztás 35 mm. A készülék méretei: 35 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység. A megszakító IP40-es védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Az üzemi hőmérséklet-tartománya -25...70 °C, míg tárolási hőmérséklet-tartománya -50...85 °C. Relatív páratartalom tekintetében 0...95% között használható, és tengerszint feletti 0...2000 m magasságig teljesítménycsökkenés nélkül, 2000...5000 m között pedig teljesítménycsökkenéssel alkalmazható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N1TM250 - Megszakító NSX250N AC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 250 A, 1P1d műszaki adatok
Fő jellemzők
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250N
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 1P
Védett pólusok leírása: 1D
Névleges áram [In]: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 277 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2-nek
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Szakítóképesség: 90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
Szakítóképesség kód: N 25 kA 240 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Karos
Megszakító szerelési mód: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 750 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2-nek
Névleges impulzus-állóság [Uimp]: 8 kV, megfelel az IEC 60947-2-nek
Névleges üzemi szakítóképesség [Ics]: 90 kA 220/240 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
50 kA 380/415 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
50 kA 440 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
36 kA 500 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
35 kA 525 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-nél, megfelel az IEC 60947-2-nek
Mechanikai tartósság: 10000 ciklus
Elektromos tartósság: 10000 ciklus 440 V In/2-nél
5000 ciklus 440 V In-nél
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 18.75 W
Szerelési támogatás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység értéke: 250 A 40 °C-on
Hosszúidejű kioldás-beállítási típus Ir (termikus védelem): Fix
[Ir] hosszúidejű védelem kioldás-beállítási tartomány: 1 x In
Hosszúidejű védelem késleltetés-beállítási típus tr: Fix
Pillanatnyi védelem kioldás-beállítási típus Ii: Fix
[Ii] pillanatnyi védelem kioldás-beállítási tartomány: 850 A
Hibaáram-védelem: Nincs
Méretek
Szélesség (W): 35 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fok: 3, megfelel az IEC 60664-1-nek
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529-nek
IK védelmi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262-nek
Környezeti levegőhőmérséklet üzemeltetéshez: -25...70 °C
Környezeti levegőhőmérséklet tároláshoz: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
80 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V