Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N1TM200 - Megszakító NSX250N AC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 1P1d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék különleges értékét a kimagasló megszakítási képesség adja, amely 25 kA 240 V AC feszültség mellett (N kód), ezáltal hatékonyan véd a túláramok és rövidzárlatok káros hatásaitól. A ComPacT NSX250N megszakító TMD (termikus-mágneses) kioldóegységgel szerelt, amely kettős védelmi funkciót biztosít: az L (termikus) védelem a túlterhelések ellen, míg az I (mágneses) védelem a rövidzárlatok ellen nyújt hatékony védelmet. A hosszú idejű termikus védelem állandó (fix) 1×In beállítással, míg a pillanatszerű mágneses védelem 850 A értékre kalibrált.
A kismegszakító 277 V AC 50/60 Hz üzemi feszültségen működik, és megfelel az EN/IEC 60947-2 szabvány előírásainak, beleértve a leválaszthatóságra vonatkozó szigorú követelményeket is. A toggle (billenőkaros) kezelőszerv kényelmes és biztonságos működtetést tesz lehetővé. A megszakító villamos élettartama kiemelkedő: 10000 kapcsolási ciklus In/2 terhelésnél, illetve 5000 ciklus teljes In terhelés mellett, 440 V feszültségen. A termék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint, így még az ipari környezetben is megfelelő védelmet biztosít.
A rögzített kivitelű megszakító (fixed mounting) telepítése rendkívül rugalmas, hiszen egyaránt szerelhető vízszintesen és függőlegesen, hátlapra rögzítve. A csatlakozási pontok elöl találhatók, mind a felső, mind az alsó oldalon, 35 mm-es csatlakozási távolsággal. A kompakt méreteknek köszönhetően (35 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység) a készülék könnyen beilleszthető kisebb elosztószekrényekbe is.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25N1TM200 - Megszakító NSX250N AC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 1P1d műszaki adatok
Általános adatok
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250N
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 1P
Védett pólusok leírása: 1D
Villamos paraméterek
Névleges áram [In]: 200 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 277 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakaszolásra alkalmas: Igen, az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
Megszakítási képesség: 90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Megszakítási képesség kód: N 25 kA 240 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység névleges értéke: 200 A 40 °C-on
Hosszú idejű pickup beállítás típusa Ir (termikus védelem): Fix
Hosszú idejű védelem pickup beállítási tartománya [Ir]: 1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Pillanatszerű védelem pickup beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatszerű védelem pickup beállítási tartománya [Ii]: 850 A
Földzárlat védelem: Nélküle
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Billenőkapcsoló
Megszakító rögzítési módja: Rögzített
Szerelési támasz: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátlapon egyenesen
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Méretek és élettartam
Szélesség (Sz): 35 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Mechanikai élettartam: 10000 ciklus
Villamos élettartam: 10000 ciklus 440 V In/2 esetén
5000 ciklus 440 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 15,4 W
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Villamos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemelési tengerszint feletti magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül
2000 m...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
180 mm
Magasság méret
80 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V