Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H4TM200 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX250H típusú kompakt megszakító 200 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és kiemelkedő szakítóképességgel bír: 70 kA 415 VAC feszültségen, amely az egyik legmagasabb védelmi szint a kategóriájában. A készülék számos különböző feszültségszinten is használható, akár 690 V AC feszültségig, különböző szakítóképességi értékekkel: 100 kA 220/240 V AC, 65 kA 440 V AC, 50 kA 500 V AC, 35 kA 525 V AC és 10 kA 660/690 V AC feszültségeken. Megfelel továbbá az UL 60947-4-1 szabványnak is, amely 85 kA szakítóképességet biztosít 240 V AC, 65 kA-t 480 V AC és 15 kA-t 600 V AC feszültségen. Ezek az értékek biztosítják, hogy a készülék a legigényesebb ipari környezetekben is megbízhatóan működjön, ahol a potenciális zárlati áramok rendkívül magasak lehetnek.
A ComPacT NSX megszakító kompakt méretekkel rendelkezik (szélesség: 140 mm, magasság: 161 mm, mélység: 86 mm), ami megkönnyíti a beépítését szűkös helyekre is. A készülék előlapról, hátlapról, vízszintesen és függőlegesen egyaránt felszerelhető, a csatlakozások pedig elöl találhatók mind a felső, mind az alsó részen, 35 mm-es csatlakozási távolsággal. A megszakító széles működési hőmérséklet-tartománnyal rendelkezik: -25°C és +70°C között üzemeltethető, és 0-2000 m tengerszint feletti magasságig korlátozás nélkül használható (2000-5000 m között teljesítménycsökkenéssel). A Schneider Electric ComPacT NSX C25H4TM200 típusú megszakító egy rendkívül megbízható, sokoldalú és robusztus védelmi eszköz, amely ideális választás olyan ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol elsődleges fontosságú a magas szintű villamos biztonság és a megbízható működés.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H4TM200 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nullavezető pozíciója: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 200 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
Szakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
70 kA 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
65 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
50 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
35 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 200 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Beállítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 × In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Rögzített
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 × In-nél
15 s 6 × Ir-nél
Nullavezető védelmi beállítás: 1 × Ir (4D)
Pillanatműködésű védelem kioldási beállítási típusa Ii: Beállítható
Pillanatműködésű védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 5...10 × In
Földzárlat védelem: Nélkül
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Villamos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2-nél
10000 ciklus 440 V In-nél
10000 ciklus 690 V In/2-nél
5000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 15,4 W
Telepítési jellemzők
Rögzítőlap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges
Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Foglalatok száma: 5 foglalat
Méretek
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szabványnak megfelelően
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szabványnak megfelelően
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szabványnak megfelelően
Üzemi környezeti levegő hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti levegő hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi tengerszint feletti magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V