Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H3TM250 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 250 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú, C25H3TM250 típusszámú megszakító egy professzionális minőségű áramköri védőeszköz, amely kiemelkedő teljesítményt és megbízhatóságot kínál elosztóhálózatok védelméhez. A termék a ComPacT NSX termékcsalád része, konkrétan a NSX250H típusú megszakító, amely 3 pólusú kivitelben készült, és termikus-mágneses kioldóegységgel rendelkezik 250 A névleges áramerősséggel.
A megszakító fő paramétereit tekintve 70 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségnél, ami kimagasló védelmet biztosít még nagy zárlati áramok esetén is. A termék többféle feszültségszinten is garantált megszakítóképességgel rendelkezik: 100 kA 220/240 VAC-nál, 70 kA 380/415 VAC-nál, 65 kA 440 VAC-nál, 50 kA 500 VAC-nál, 35 kA 525 VAC-nál, valamint 10 kA 660/690 VAC-nál. Ez a széles tartományú működési képesség lehetővé teszi a megszakító használatát különböző ipari és kereskedelmi alkalmazásokban. A megszakító névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, névleges szigetelési feszültsége pedig 800 V AC, míg a névleges lökőfeszültség-állóság 8 kV, ami magas szintű elektromos védelmet biztosít a rendszernek.
A megszakító méretei: szélesség 105 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. A szerelési támogatása hátsó lapra történő rögzítést tesz lehetővé, és a készülék vízszintesen vagy függőlegesen is felszerelhető. A csatlakozás mind felül, mind alul előlapról történik, 35 mm-es csatlakozási osztással. A C25H3TM250 kapcsolási tartóssága kiemelkedő: mechanikai tartóssága 20000 ciklus, míg elektromos tartóssága különböző terhelési szinteken 5000-20000 ciklus között mozog. A termék kategória A felhasználási kategóriába tartozik, és pólusonként 18,75 W teljesítmény-disszipációval rendelkezik. A megszakító szennyezettségi foka 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak, és elektromos áramütés elleni védelmi osztálya II. osztályú az előlapon.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H3TM250 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 250 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
Megszakítási kapacitás: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítási kapacitás kód: H 70 kA 415 V AC
Névleges üzemi megszakítási képesség: 100 kA 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
70 kA 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység névleges érték: 250 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típusa: Ir (termikus védelem) - Állítható
Hosszú késleltetésű védelmi kioldás beállítási tartomány: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelmi késleltetés beállítás típusa: tr - Rögzített
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítás típusa: Ii - Állítható
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási tartomány: 5...10 x In
Földzárlat védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Rögzítési támogatás: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapon fekvő
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (termikus), I: zárlat védelem (mágneses)
Nyílások száma: 5 nyílás
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Elektromos jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Mechanikai tartósság: 20000 ciklus
Elektromos tartósság: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Pólusonkénti teljesítmény-disszipáció: 18,75 W
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 (IEC 60664-1)
IP védettségi fokozat: IP40 (IEC 60529)
IK ütésállósági fokozat: IK07 (IEC 62262)
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V