Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H3TM125 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú C25H3TM125 típusú megszakítója egy professzionális, ipari minőségű áramköri megszakító, amely optimális védelmet biztosít elektromos elosztóhálózatokban. Ez a 3 pólusú kivitel a NSX250H termékcsaládba tartozik, 125 A névleges áramerősséggel és 70 kA megszakítóképességgel 415 V AC feszültségen, ami kiemelkedő teljesítményt jelent még a legigényesebb ipari környezetben is.
A termék termál-mágneses kioldóegységgel (TMD) rendelkezik, amely kettős védelmet nyújt: túlterhelés ellen termikus (L) és zárlat ellen mágneses (I) védelmi funkcióval. A túlterhelés elleni védelem (Ir) állítható, 0,7-1 x In tartományban, míg a zárlati védelem (Ii) fix értékű, 1250 A. A túlterhelés elleni késleltetés (tr) szintén fix, 120-400 s között 1,5 x In áramnál, illetve 15 s 6 x Ir áramnál. A készülék széles üzemi hőmérséklettartománya (-25...70 °C) biztosítja a megbízható működést szélsőséges körülmények között is.
A ComPacT NSX megszakító alkalmas leválasztásra is, az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, szigetelési feszültsége 800 V AC, impulzusállósága pedig 8 kV. A megszakító kiemelkedő megszakítóképességgel rendelkezik: 100 kA 220/240 V AC-n, 70 kA 380/415 V AC-n, 65 kA 440 V AC-n, 50 kA 500 V AC-n, 35 kA 525 V AC-n és 10 kA 660/690 V AC-n. Az UL 60947-4-1 szabvány szerint pedig 85 kA 240 V AC-n, 65 kA 480 V AC-n és 15 kA 600 V AC-n. Az üzemi megszakítóképessége (Ics) megegyezik a névleges megszakítóképességgel. Mechanikai élettartama 20000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama 20000 ciklus 440 V In/2 áramnál, 10000 ciklus 440 V In áramnál, 10000 ciklus 690 V In/2 áramnál és 5000 ciklus 690 V In áramnál.
A Schneider Electric C25H3TM125 megszakító fix szerelésű kivitelben készül, előlapra szerelhető, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban üzemeltethető. A csatlakozások az elő- és hátoldalon találhatóak, 35 mm csatlakozási távolsággal. Kompakt méretei (szélesség: 105 mm, magasság: 161 mm, mélység: 86 mm) és védettsége (IP40 az IEC 60529 szerint, IK07 az IEC 62262 szerint) ideálissá teszik ipari környezetben történő használatra. A termék elektromos áramütés elleni védettsége Class II az előlapon. A készülék 0-2000 m tengerszint feletti magasságig korlátozás nélkül, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel üzemeltethető. Pólusonkénti teljesítményvesztesége 9,45 W. A terméket ipari elosztórendszerekbe, A kategóriás felhasználási területre ajánljuk, ahol fontos a megbízható működés és a magas megszakítóképesség.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H3TM125 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Termék neve: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250H
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 125 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz - UL 60947-4-1
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz - UL 60947-4-1
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz - UL 60947-4-1
Megszakítóképesség kódja: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Kioldóegység névleges értéke: 125 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelmi kioldás beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartománya: 120...400 s 1,5 x In-nél; 15 s 6 x Ir-nél
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási tartománya: 1250 A
Földzárlat védelem: Nélkül
Vezérlés és csatlakozás
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési módja: Fix
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Kiegészítő tulajdonságok
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus tartófeszültség: 8 kV
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2-nél; 10000 ciklus 440 V In-nél; 10000 ciklus 690 V In/2-nél; 5000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítményveszteség pólusonként: 9,45 W
Szerelési felület: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges; Hátlapra fektetve
Slot-ok száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül; 2000...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V