Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H32M150 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 150 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250H megszakító egy fejlett motorvédelmi eszköz, amelyet kifejezetten ipari alkalmazásokhoz terveztek. Ez a 3 pólusú, 3D védelmű, 150A-es megszakító a ComPacT NSX termékcsalád része, amely kiemelkedő teljesítményt és megbízhatóságot kínál a legigényesebb alkalmazási környezetekben is.
A C25H32M150 típusjelzésű készülék nagy megszakítóképességgel rendelkezik: 415V AC feszültségnél 70 kA-es Icu értéket biztosít. A beépített elektronikus MicroLogic 2.2 M kioldóegység kifejezetten motorvédelmi funkciókkal rendelkezik, ami tökéletes megoldássá teszi ipari motorok védelmére. A kompakt kivitel (105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély) lehetővé teszi a helytakarékos beépítést elosztószekrényekbe és kapcsolóberendezésekbe. A készülék IP40-es védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, így megbízható működést biztosít még nehezebb ipari környezetben is.
A megszakító LSoI védelmi funkciókat biztosít: túlterhelés elleni hosszú késleltetésű védelmet (L), rövid késleltetésű rövidzárlat elleni védelmet (So), valamint pillanatnyi rövidzárlat elleni védelmet (I). A hosszú késleltetésű védelem (Ir) beállítási tartománya 70-150A, 9 különböző beállítási lehetőséggel. A rövidzárlat elleni rövidkésleltetésű védelem (Isd) 5-13×Ir tartományban állítható, szintén 9 különböző beállítással. A pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (Ii) fix 2250A értékre van beállítva. A motorvédelmi kioldó három trip osztályt kínál: 5-ös, 10-es és 20-as osztályt, ami lehetővé teszi a különböző indítási karakterisztikájú motorok optimális védelmét. Kiegészítő motorvédelemként fázis-kiegyensúlyozatlanság elleni védelmet is tartalmaz. A készülék rendelkezik termikus memóriával, amely 20 percig megőrzi a kioldás előtti és utáni állapotot.
A ComPacT NSX250H elölről szerelhető, a csatlakozások elől történnek, és a kapcsolási távolság 35 mm. A megszakító működési hőmérséklettartománya -25°C és +70°C között van, és akár 2000 méteres tengerszint feletti magasságig korlátozás nélkül használható. A mechanikai élettartama 20000 kapcsolási ciklus, míg az elektromos élettartam terhelésfüggő: 440V-nál In/2 esetén 20000 ciklus, In esetén 10000 ciklus; 690V-nál In/2 esetén 10000 ciklus, In esetén 5000 ciklus. A LED-es helyi jelzőrendszer zöld villogó fénnyel jelzi a működésre kész állapotot, és piros fénnyel a hőmérsékleti határérték túllépését. A Schneider Electric ComPacT NSX250H megszakító a C25H32M150 cikkszámmal ideális választás olyan ipari környezetben, ahol a motorok megbízható védelme kulcsfontosságú a folyamatok zavartalan működéséhez.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H32M150 -Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 150 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövidnév: NSX250H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 150 A 65 °C-nál
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakító képesség
Megszakítóképesség:
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szabvány szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szabvány szerint
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén, UL 60947-4-1 szabvány szerint
Megszakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2 M
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Kioldóegység besorolása: 150 A 65 °C-nál
Motor kioldási osztály: 10, 5, 20
Kiegészítő motorvédelem: Fázis kiegyensúlyozatlanság
Hosszú késleltetésű védelem
Hosszú késleltetésű megszólalás beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú késleltetésű védelem megszólalási tartomány: 70...150 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Rögzített
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén, 10000 ciklus 440 V In esetén, 10000 ciklus 690 V In/2 esetén, 5000 ciklus 690 V In esetén
Pólusonkénti teljesítmény disszipáció: 17.6 W
Szerelési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátuljával sík felületre
Felső csatlakoztatás: Elöl
Alsó csatlakoztatás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Méretek
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Nettó tömeg: 2.4 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés során: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm