Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H32D250 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 250 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D Micrologic 2.2 250A NSX250H komplett megszakító C25H32D250 Schneider
Ez a ComPacT NSX250H egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 70 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 2.2 kioldó egységet tartalmaz, 250A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 2.2 kioldóegység állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (105 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX250H a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V