Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H32D100 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250H egy 3 pólusú megszakító, amely a legkorszerűbb elektronikus kioldó egységgel rendelkezik. Ez a C25H32D100 típusjelű készülék elosztóhálózatokban nyújt megbízható védelmet, köszönhetően a MicroLogic 2.2 elektronikus kioldójának, amely 100A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten.
A ComPacT NSX sorozat tagjaként ez a készülék 70 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415V AC feszültségen, amely kiemelkedő védelmet biztosít akár a legigényesebb ipari környezetben is. A megszakító H típusú, ami a magas megszakítóképességet jelöli. Működési feszültségtartománya 690V AC 50/60 Hz, ami lehetővé teszi széleskörű alkalmazását különböző rendszerekben. A készülék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és alkalmas leválasztásra (szigetelésre), ami tovább növeli sokoldalú felhasználhatóságát.
A MicroLogic 2.2 elektronikus kioldó egység LSoI védelmi funkciókat kínál, amelyek a következőket foglalják magukba: hosszú késleltetésű túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű zárlati védelem (So) és azonnali zárlati védelem (I). A hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya 40-100A között 9 fokozatban állítható, míg a rövid késleltetésű zárlati védelem 1.5-10 x Ir között szintén 9 fokozatban módosítható. Az azonnali zárlati védelem fix 1500A értékre van beállítva. A készülék rendelkezik termikus memóriával, amely 20 percig megőrzi az előzményeket a kioldás előtt és után, ezzel biztosítva a hatékony védelmet ismétlődő túlterhelések esetén. Praktikus funkcionalitást kínál a helyi jelzés, amely tartalmaz egy zöld villogó LED-et a működésre kész állapot jelzésére, valamint piros és narancssárga LED-eket a túlterhelés jelzésére.
A ComPacT NSX250H megszakító mechanikai élettartama 20000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama a kapcsolt feszültségtől és áramtól függően 5000-20000 ciklus között változik. A készülék rugalmasan szerelhető, támogatja mind a vízszintes, mind a függőleges pozíciót, valamint a síkban hátra felszerelést is. A csatlakozások előlről történnek, mind a felső, mind az alsó csatlakozási pontoknál, 35 mm-es csatlakozási távolsággal. A készülék méretei: szélesség 105 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm, súlya pedig 2,4 kg.
Schneider ComPacT NSX250H megszakító műszaki adatok
Általános jellemzők
Gyártó: Schneider Electric
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250H
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Cikkszám: C25H32D100
Villamos jellemzők
Névleges áram: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
IEC 60947-2 szerinti megszakítóképesség (Icu):
100 kA 220/240 V AC 50/60 Hz
70 kA 380/415 V AC 50/60 Hz
65 kA 440 V AC 50/60 Hz
50 kA 500 V AC 50/60 Hz
35 kA 525 V AC 50/60 Hz
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz
UL 60947-4-1 szerinti megszakítóképesség (Icu):
85 kA 240 V AC 50/60 Hz
65 kA 480 V AC 50/60 Hz
15 kA 600 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképességi kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldó egység
Kioldó típusa: MicroLogic 2.2
Kioldó technológia: Elektronikus
Kioldó védelmi funkciók: LSoI
Védelmi típusok:
L: túlterhelés védelem (hosszú késleltetés)
So: zárlati védelem rögzített késleltetéssel (rövid idejű)
I: pillanatnyi zárlati védelem
Névleges áram: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelem (Ir) beállítási tartomány: 40...100 A, 9 fokozatban állítható
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem (Isd) beállítási tartomány: 1,5...10 × Ir, 9 fokozatban állítható
Rövid idejű védelem (tsd) késleltetése: Rögzített
Pillanatnyi védelem (Ii) beállítása: Rögzített, 1500 A
Földzárlat védelem: Nincs
Mechanikai jellemzők
Működtetés: Kapcsolókar
Rögzítés módja: Fix
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén, 10000 ciklus 440 V In esetén, 10000 ciklus 690 V In/2 esetén, 5000 ciklus 690 V In esetén
Pólusonkénti teljesítményveszteség: 17,6 W
Csatlakozások: Elölről, fent és lent
Csatlakozási távolság: 35 mm
Vizuális jelzések
Méretek és szerelés
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Rögzítő felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Síkban hátul
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Érintésvédelmi osztály: Class II az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V