Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25F6TM250 - Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 250 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
4P3D TM250D NSX250F komplett megszakító C25F6TM250 Schneider
Ez a ComPacT NSX250F egy komplett 4P 3d fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 36 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék 250A névleges hőmágneses kioldó egységet (TMD) tartalmaz. A TMD kioldóegység állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és rögzített mágneses védelmet biztosít. Ez a 4 pólusú változat (140 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX250F a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
147 mm
Hosszúság méret
196 mm
Magasság méret
144 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V