Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25F3TM250 - Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX250F megszakító 36 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen, ami kiváló védelmet nyújt a komolyabb zárlati események esetén is. A termék 250 A névleges áramerősséggel működik 40 °C környezeti hőmérsékleten, és akár 690 V AC üzemi feszültségig alkalmazható 50/60 Hz frekvencián. A megszakító F típusba tartozik a 36 kA-es megszakítóképességgel 415 V AC-nél, ami kiemeli az ipari környezetben való alkalmazhatóságát. A C25F3TM250 kódjelű termékben termikus-mágneses (TM-D) kioldóegység található, amely LI védelmi funkcióval rendelkezik, azaz túlterhelés (L) és rövidzárlat (I) elleni védelmet biztosít.
A Schneider Electric C25F3TM250 megszakító műszaki adatait tekintve elmondható, hogy a termék 105 mm szélességgel, 161 mm magassággal és 86 mm mélységgel rendelkezik. Pólusonkénti teljesítmény disszipációja 18,75 W. A termék IP40-es védettséget biztosít az IEC 60529 szabványnak megfelelően, valamint IK07 mechanikai védettséggel rendelkezik az IEC 62262 szerint. A C25F3TM250 megszakító széleskörű üzemeltetési feltételek között használható, hiszen -25...70 °C üzemi hőmérséklet-tartományban és 0...95% relatív páratartalom mellett képes megbízhatóan működni. A termék 0-2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül üzemeltethető, míg 2000-5000 m között bizonyos korlátozásokkal használható. A villamos szigetelési feszültsége (Ui) 800 V AC 50/60 Hz, lökőfeszültség-állósága (Uimp) pedig 8 kV, ami kiváló elektromos védelmet jelent a hálózati tranziens túlfeszültségekkel szemben is. A megszakító beállítási tartománya a hosszú késleltetésű védelemre (Ir) 0,7...1 x In, míg a pillanatnyi kioldás beállítási tartománya (Ii) 5...10 x In, így a felhasználó az adott alkalmazásnak megfelelően tudja konfigurálni a védelmi paramétereket.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25F3TM250 - Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövidnév: NSX250F
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
UL szabvány szerinti megszakítóképesség: 85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1 szerint)
35 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1 szerint)
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1 szerint)
Megszakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (termikus), I: zárlat védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 250 A 40 °C-on
Beállítások
Hosszú késleltetésű kioldási áram beállítás típusa (Ir): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási áram beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa (tr): Fix
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartománya: 120...400 s 1,5 x In értéknél
15 s 6 x Ir értéknél
Pillanatnyi kioldás áram beállítás típusa (Ii): Állítható
Pillanatnyi védelem kioldási áram beállítási tartománya: 5...10 x In
Földzárlat védelem: Nélküli
Fizikai jellemzők
Foglalatok száma: 5 foglalat
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Élettartam
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Szerelés
Pólusonkénti teljesítmény disszipáció: 18,75 W
Rögzítési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátlapra szerelve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Villamos áramütés elleni védettség: II. osztály elülső oldalon
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V