Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25F32D160 - Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 160 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX sorozat ezen tagja egy 160 A névleges áramerősségű megszakító, amely 36 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen. A beépített MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegység fejlett védelmi funkciókat kínál, beleértve a túlterhelés elleni hosszú késleltetésű (L), a rövid időtartamú zárlat elleni (So) és a pillanatnyi zárlat elleni (I) védelmet. A megszakítóegység szigetelési feszültsége 800 V AC, lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV, ami rendkívül robusztus működést biztosít még szélsőséges körülmények között is. A C25F32D160 megszakító áramütés elleni védelmi osztálya Class II az előlapon, és IP40 védettségi fokozattal, valamint IK07 mechanikai ütésállósággal rendelkezik az IEC szabványoknak megfelelően.
A megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, míg elektromos élettartama változó a terhelés és feszültség függvényében, például 440 V AC és névleges áram felénél 20000 ciklus. A túlterhelésvédelem (Ir) 63-160 A tartományban állítható 9 különböző beállítással, míg a pillanatnyi zárlati védelem (Ii) fix 2400 A értékkel rendelkezik. A hosszú késleltetésű védelem késleltetési ideje is rögzített, 1,5-szeres túlterhelésnél 400 másodperc, 6-szoros túlterhelésnél 16 másodperc, 7,2-szeres túlterhelésnél pedig 11 másodperc. A rövid időtartamú zárlat elleni védelem (Isd) szintén állítható, 1,5-10-szeres névleges áram tartományban, 9 különböző beállítással. A termék vizuális jelzéseket is biztosít LED-ek formájában: zöld villogó LED jelzi az üzemkész állapotot, piros LED jelzi a 105%-os túlterhelést, narancssárga LED pedig a 90%-os túlterhelést.
A ComPacT NSX250F megszakító kompakt méretekkel rendelkezik (szélesség: 105 mm, magasság: 161 mm, mélység: 86 mm), és fix rögzítésű kivitelben készül. Mind vízszintes, mind függőleges pozícióban, valamint hátlapra szerelve is telepíthető, a csatlakozási pontok elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon. A megszakító széles üzemeltetési hőmérséklet-tartománnyal rendelkezik (-25°C és +70°C között), és akár 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül használható. A Schneider Electric C25F32D160 kóddal ellátott ComPacT NSX megszakító kiváló választás olyan professzionális alkalmazásokhoz, ahol megbízható és hatékony áramkörvédelmi megoldásra van szükség.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25F32D160 -Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 160 A, 3P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékvonal: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250F
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelés megfelelősége: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség:
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz - UL 60947-4-1 szerint
35 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz - UL 60947-4-1 szerint
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz - UL 60947-4-1 szerint
Megszakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzusállóság: 8 kV
Védelmi funkciók
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Védelmi típus:
L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetés)
So: rövid idejű zárlat elleni védelem fix késleltetéssel
I: pillanatnyi zárlat elleni védelem
Kioldóegység névleges értéke: 160 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldó beállítás típusa Ir: Állítható 9 fokozatban
Hosszú késleltetésű védelem kioldási tartománya: 63...160 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Hőmemória: 20 perc a kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 fokozatban
Rövid idejű védelem kioldási tartománya: 1,5...10 x Ir
Rövid idejű védelem késleltetés beállítás típusa tsd: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási tartománya: 2400 A
Földzárlat védelem: Nincs
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Váltókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Teljesítménydisszipáció pólusonként: 17,6 W
Rögzítési támasz: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapon sík
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Jelzések és méretek
Szélességi méret (Sz): 105 mm
Magassági méret (M): 161 mm
Mélységi méret (Mé): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetéskor: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V