Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B6TM160 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX250B típusú megszakító névleges árama 160A 40°C környezeti hőmérsékleten, névleges üzemi feszültsége pedig 690V AC 50/60 Hz. Megszakítóképessége (B kód) különböző feszültségszinteken eltérő: 40 kA 220/240V AC-nél, 25 kA 380/415V AC-nél, 20 kA 440V AC-nél és 15 kA 500V AC-nél, minden esetben az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Ezek az értékek garantálják, hogy a megszakító megfelelő védelmet nyújt túlterhelés és rövidzárlat esetén is.
A C25B6TM160 modell TM-D termikus-mágneses kioldóegységgel rendelkezik, amely LI védelmi funkciót biztosít: L (túláramvédelem, termikus) és I (rövidzárlat védelem, mágneses). A hosszú késleltetésű védelemnél (termikus védelem) a kioldási áram (Ir) beállítási tartománya 0,7-1 x In, míg a beállítási idő (tr) fix, 120-400s 1,5 x In-nél és 15s 6 x Ir-nél. A pillanatnyi (mágneses) védelem kioldási árama (Ii) szintén fix, 1250A. A megszakító toggle típusú kezelőszervvel rendelkezik, és fix beépítésre tervezték.
A C25B6TM160 megszakító mechanikai élettartama 20.000 működési ciklus, elektromos élettartama pedig terhelésfüggő: 20.000 ciklus 440V In/2-nél, 10.000 ciklus 440V In-nél, 10.000 ciklus 690V In/2-nél, és 5.000 ciklus 690V In-nél. A termék pólusonkénti teljesítményvesztesége 11,78W. A megszakító szerelése hátlapra történhet, vízszintes vagy függőleges pozícióban. A csatlakozási pontok elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon, a csatlakozási távolság 35 mm. A megszakító méretei: 140 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység. A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 mechanikai védettséggel az IEC 62262 szerint. A termék megfelelő izolálásra is alkalmas, II-es érintésvédelmi osztályba tartozik az előlapon. Működési hőmérséklet-tartománya -25°C és 70°C között van, tárolási hőmérséklet-tartománya pedig -50°C és 85°C között. Tengerszint feletti magasság szempontjából 0-2000 méterig használható teljesítménycsökkenés nélkül, 2000-5000 méter között pedig teljesítménycsökkenéssel. A ComPacT NSX család számos műszaki előnyt kínál, beleértve a 16-630A közötti névleges áramot, különböző pólusszámú verziókat, elektronikus és termikus-mágneses védelmek széles választékát, valamint a plug-and-ready vezetékezési rendszert és kommunikációs kiegészítőket.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B6TM160 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 4P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250B
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítóképesség kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Billenőkar
Megszakító szerelési módja: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség:
40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
20 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
15 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam:
20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítményveszteség pólusonként: 11,78 W
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, lapos hátoldalon
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem típusa:
L: túlterhelés védelem (termikus)
I: rövidzárlat védelem (mágneses)
Kioldóegység értéke: 160 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetési beállításának típusa tr: Rögzített
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartománya: 120...400 s 1,5 x In esetén, 15 s 6 x Ir esetén
Nulla vezeték védelmi beállítása: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállításának típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 1250 A
Földzárlat védelem: Nélküle
Nyílások száma: 5 nyílás
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti működési hőmérséklet: -25...70 °C
Környezeti tárolási hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V