Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B4TM250 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 250 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C25B4TM250 névleges árama 250 A (40 °C környezeti hőmérsékletnél), és 25 kA-es megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen, ami kiváló középkategóriás védelmi szintet jelent ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz egyaránt. A készülék 690 V AC üzemi feszültségig alkalmazható, és széles frekvenciatartományban (50/60 Hz) működik. Különböző feszültségszinteken eltérő megszakítóképességet kínál: 220/240 V AC-nél 40 kA, 380/415 V AC-nél 25 kA, 440 V AC-nél 20 kA, 500 V AC-nél pedig 15 kA értékkel rendelkezik. A termék B megszakítóképesség-kóddal rendelkezik (25 kA 415 V AC).
Műszaki szempontból fontos megemlíteni a szigetelési feszültséget (Ui), ami 800 V AC, valamint a lökőfeszültség-állóságot (Uimp), amely 8 kV. Az üzemi megszakítóképesség (Ics) megegyezik a névleges megszakítóképességgel (Icu), ami kiváló minőségre utal. A mechanikai élettartam 20000 kapcsolási ciklus, míg az elektromos élettartam terhelésfüggő: 440 V-on In/2 terhelésnél 20000 ciklus, In terhelésnél 10000 ciklus; 690 V-on In/2 terhelésnél 10000 ciklus, In terhelésnél 5000 ciklus. A pólusonkénti teljesítményveszteség 18,75 W.
A Schneider Electric NSX250B megszakító telepítési szempontból rendkívül rugalmas: hátlapra szerelhető, vízszintesen és függőlegesen egyaránt felszerelhető, elől csatlakoztatható mind a felső, mind az alsó részén. A csatlakozási osztás 35 mm. Méretei kompaktak: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm. Környezetvédelmi besorolása IP40 az IEC 60529 szerint, ütésállósága pedig IK07 az IEC 62262 alapján. Működési hőmérséklet-tartománya -25...70 °C, tárolási hőmérséklet-tartománya -50...85 °C, relatív páratartalom-tűrése 0...95%. A készülék 2000 m tengerszint feletti magasságig teljes terhelhetőséggel használható, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B4TM250 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 250 A, 4P4d műszaki adatok
Fő adatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250B
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nullavezeték pozíciója: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakaszolásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképességi kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító felszerelési módja: Fix
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz
20 kA 440 V AC 50/60 Hz
15 kA 500 V AC 50/60 Hz
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Teljesítményveszteség pólusonként: 18,75 W
Fizikai jellemzők
Felszerelési alap: Hátlap
Felszerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Felső csatlakozás: Elől
Alsó csatlakozás: Elől
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem típusa
L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: zárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 250 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típus Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típus tr: Fix
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In értéknél
15 s 6 x Ir értéknél
Nullavezeték védelmi beállítás: 1 x Ir (4D)
Pillanatreagálású védelem kioldási beállítási típus Ii: Állítható
Pillanatreagálású védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 5...10 x In
Földzárlatvédelem: Nincs
Fizikai paraméterek
Foglalatok száma: 5
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül
2000...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
145 mm
Hosszúság méret
193 mm
Magasság méret
142 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V