Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B4TM160 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító számos kiemelkedő műszaki paraméterrel büszkélkedhet. Névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, és figyelemre méltó zárlati megszakítóképességgel rendelkezik: 40 kA 220/240 V AC-nál, 25 kA 380/415 V AC-nál, 20 kA 440 V AC-nál, és 15 kA 500 V AC-nál, valamennyi az IEC 60947-2 szabvány szerint. A megszakítóképesség kódja B 25 kA 415 V AC. A C25B4TM160 névleges szigetelési feszültsége 800 V AC, míg névleges lökőfeszültség-állósága 8 kV. Mechanikai élettartama 20000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 5000-20000 ciklus között változik.
A C25B4TM160 megszakító könnyen szerelhető és rugalmasan alkalmazható. Rögzítése hátlapra történhet, és a készülék mind vízszintes, mind függőleges pozícióban, illetve hátsó felületen fekve is felszerelhető. A csatlakozók elöl találhatók, mind a felső, mind az alsó oldalon, és a csatlakozási távolság 35 mm. A túlterhelés elleni védelmet a termikus kioldó (L) biztosítja, míg a rövidzárlat ellen a mágneses kioldó (I) nyújt védelmet. A túláramvédelem beállítási tartománya 0,7-1 x In, a hosszú késleltetés beállítása fix, 120-400 s 1,5 x In esetén, illetve 15 s 6 x Ir áramnál. A pillanatműködésű védelmi kioldás szintén fix, 1250 A értéknél. A nullavezető védelme 1 x Ir (4D) értékre van beállítva.
A megszakító fizikai méretei: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm. IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, ütésállósága pedig IK07 az IEC 62262 szerint. Széles hőmérsékleti tartományban használható: üzemi hőmérséklet-tartománya -25°C-tól +70°C-ig terjed, tárolási hőmérséklet-tartománya -50°C-tól +85°C-ig. Relatív páratartalom 0-95%. Tengerszint feletti magasság szempontjából 0-2000 méterig korlátozás nélkül, 2000-5000 méterig pedig teljesítménycsökkentéssel használható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B4TM160 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250B
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Készülék alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nullavezető pozíciója: Bal
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Megszakító képességek
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kódja: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység adatok
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termál-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Védelmi típus: L: túlterhelés ellen (termikus), I: rövidzárlat ellen (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 160 A 40 °C-on
Hosszú késleltetés beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetés védelem beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Hosszú késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén, 15 s 6 x Ir esetén
Nullavezető védelmi beállítás: 1 x Ir (4D)
Pillanatműködésű védelem beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatműködésű védelem beállítási tartomány [Ii]: 1250 A
Földzárlat védelem: Nélküle
Fizikai jellemzők
Kezelés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Rögzített
Slotok száma: 5 slot(ok)
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Üzemeltetési körülmények
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem: II. osztály az előlapon
Szennyezési fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti levegőhőmérséklet üzemeltetéshez: -25...70 °C
Környezeti levegőhőmérséklet tároláshoz: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V