Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B3TM200 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250B megszakító egy nagyteljesítményű, sokoldalú villamos védelmi eszköz, amely ideális elosztóhálózatok és ipari alkalmazások számára. A C25B3TM200 cikkszámú készülék egy 3 pólusú, 3D védett kialakítású kompakt megszakító, 200 A névleges áramerősséggel, amely kiválóan alkalmazható különféle középületek, ipari létesítmények és kereskedelmi épületek villamos rendszereiben.
A ComPacT NSX sorozat részeként ez a megszakító a megbízhatóság és a magas minőség jegyében készült. Az eszköz névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, ami széleskörű felhasználást tesz lehetővé. A megszakító B jelzésű megszakítóképességgel rendelkezik, ami 25 kA értéket jelent 415 V AC feszültségen. Ez azt jelenti, hogy képes akár 25 kA zárlati áram biztonságos megszakítására is, így megfelelő védelmet nyújt a jelentősebb zárlati áramokkal szemben is. A B kód jelzi, hogy a termék kiválóan alkalmazható olyan környezetekben, ahol közepes mértékű zárlati teljesítmény fordulhat elő, például kereskedelmi épületekben, kisebb ipari létesítményekben.
A megszakító TM-D típusú hőmágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely kétféle védelmi funkciót biztosít: az L (thermal - hőkioldás) funkció a túlterhelés ellen véd, míg az I (magnetic - mágneses kioldás) a rövidzárlati védelemért felelős. A hosszú késleltetésű kioldás (túlterhelésvédelem) beállítási tartománya 0,7-1 x In, azaz 140-200 A között szabályozható. A pillanatszerű (mágneses) kioldás beállítási tartománya pedig 5-10 x In, vagyis 1000-2000 A közötti értékre állítható. Ezek a rugalmas beállítási lehetőségek lehetővé teszik, hogy a megszakítót pontosan a védendő áramkör igényeihez igazítsd. A TM-D kioldóegység névleges árama 200 A 40 °C környezeti hőmérsékleten.
A ComPacT NSX250B megszakító méretei kompaktnak mondhatók: szélessége 105 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm, így könnyen beépíthető különböző elosztószekrényekbe. A készülék rögzítése hátlapra történik, és mind vízszintesen, mind függőlegesen felszerelhető. A megszakító előlről csatlakoztatható mind a felső, mind az alsó részén, a csatlakozási távolság 35 mm. Az IEC 60529 szabvány szerint IP40 védettséggel rendelkezik, ami megfelelő védelmet biztosít a 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak és a felülről csepegő víz ellen. Az IK07 ütésállóság pedig jelzi, hogy a termék ellenáll a 2 joule energiájú mechanikai behatásoknak is.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B3TM200 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250B
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 200 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
Megszakítási képesség kódja: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Hőmágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Kezelési mód: Kapcsolókar
Megszakító szerelési módja: Fix
Kiegészítő információk
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítási képesség:
40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
20 kA 440 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
15 kA 500 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam:
20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 15.4 W
Szerelési és csatlakozási jellemzők
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, hátlapon fekvő
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelmi funkciók
Védelem típusa:
L: túlterhelés elleni védelem (hőkioldás)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 200 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (hőkioldás): Állítható
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási tartomány: 0.7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Fix
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítási tartomány:
120...400 s 1.5 x In-nél
15 s 6 x Ir-nél
Pillanatszerű kioldás beállítási típusa Ii: Állítható
Pillanatszerű kioldás beállítási tartomány: 5...10 x In
Földzárlat-védelem: Nincs
Méretek és tömeg
Slotok száma: 5 slot
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07, IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi tengerszint feletti magasság:
0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Védettség
IP40
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm