Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B3TM125 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C25B3TM125 típusú megszakító 3 pólusú kialakítással rendelkezik, és alapvetően elosztási alkalmazásokhoz tervezték. A névleges árama 125 A (40°C-on), míg üzemi feszültsége akár 690 V AC 50/60 Hz lehet. A termék különböző feszültségszinteken eltérő megszakítási képességekkel rendelkezik: 40 kA Icu 220/240 V AC esetén, 25 kA Icu 380/415 V AC esetén, 20 kA Icu 440 V AC esetén, és 15 kA Icu 500 V AC esetén. A megszakítási kapacitás kódja B 25 kA 415 V AC, ami egyértelműen mutatja a készülék teljesítményét. A megszakító minden esetben megfelel az IEC 60947-2 szabványnak, biztosítva a nemzetközi minőségi és biztonsági követelményeknek való megfelelést.
A ComPacT NSX C25B3TM125 modell TM-D típusú kioldóegységgel van felszerelve, ami termikus-mágneses technológiát használ a védelmi funkciók biztosítására. A megszakító LI védelmi funkcióval rendelkezik, ami a túlterhelés elleni (L - termikus) és a rövidzárlat elleni (I - mágneses) védelmet jelenti. A hosszú idejű (termikus) védelemre vonatkozó beállítási tartomány 0,7-1 x In, ami 125 A-nél állítható értéket jelent. A késleltetési idő fix, 1,5 x In esetén 120-400 s, 6 x Ir esetén pedig 15 s. A pillanatnyi (mágneses) kioldóérték fix, 1250 A-re van beállítva. A vezérlés kapcsolóval történik, a rögzítési mód pedig fix. A megszakító alkalmas leválasztásra is, az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint.
A ComPacT NSX C25B3TM125 további jellemzői között szerepel a szigetelési feszültség (800 V AC), az impulzusfeszültség-állóság (8 kV), valamint a kiváló mechanikai és elektromos tartósság. A készülék 20000 működtetési ciklust képes teljesíteni, ami kifejezetten magas érték ebben a kategóriában. A pólusonkénti teljesítményveszteség 9,45 W. A megszakító rögzítése hátlapra történik, a pozicionálás lehet vízszintes és függőleges, illetve a hátoldalon sík felületre is szerelhető. A csatlakozás mind felül, mind alul az előlapon keresztül történik, 35 mm-es csatlakozási távolsággal. A megszakító méretei: 105 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, ami kompakt kialakítást biztosít az elektromos szekrényekben és elosztókban.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B3TM125 -Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250B
Termék vagy komponens típus: Kismegszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 125 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmasság leválasztásra: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítási kapacitás kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Kapcsoló
Megszakító felszerelési mód: Fix
Kiegészítő jellemzők
Szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Impulzusfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítási képesség:
40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
20 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
15 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Mechanikai tartósság: 20000 ciklus
Elektromos tartósság:
20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Pólusonkénti teljesítményveszteség: 9,45 W
Rögzítőelem: Hátlap
Felszerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátoldalon sík
Csatlakozás felül: Elülső
Csatlakozás alul: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység beállításai
Kioldóegység névleges értéke: 125 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldóérték beállítási típus Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelem kioldóérték beállítási tartomány: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítási típus tr: Fix
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány: 120...400 s 1,5 x In esetén, 15 s 6 x Ir esetén
Pillanatnyi védelem kioldóérték beállítási típus Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldóérték beállítási tartomány: 1250 A
Földzárlatvédelem: Nélkül
Nyílások száma: 5 nyílás
Méretek
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül, 2000 m...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V