Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B34V250 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 250 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX250 megszakító 3P 25kA Micrologic 4.2 Vigi kioldóegység 250A 3P3D C25B34V250 Schneider
Ez a ComPacT NSX250B egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 25 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 440VAC 50/60Hz. Ez a termék egy 250 A-es besorolású elektronikus MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegységet tartalmaz, beépített állítható földzárlat-védelemmel. A MicroLogic 4.2 Vigi állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet is biztosít. Ez a 3 pólusú változat (105 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX250B a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V