Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B32D100 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250B megszakító az ipari és kereskedelmi elosztóhálózatok védelmének megbízható alapeleme. Ez a 3 pólusú, 100 A névleges áramerősségű megszakító kifejezetten a közepes terhelésű alkalmazásokra lett kifejlesztve, ahol a magas fokú üzembiztonság és a pontos védelmi funkciók elengedhetetlenek.
A C25B32D100 típusszámmal rendelkező megszakító a ComPacT NSX termékcsalád része, amely a Schneider Electric egyik legsokoldalúbb kismegszakító sorozata. A készülék 25 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen, ami kiváló védelmet biztosít a túláram és rövidzárlati események ellen. A megszakító szíve a MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegység, amely fejlett LSoI (hosszú késleltetésű túlterhelés, rövid késleltetésű és pillanatnyi rövidzárlat) védelmet kínál. Ez a védelmi rendszer lehetővé teszi a felhasználó számára a hosszú idejű védelmi küszöb (Ir) beállítását 40-100 A tartományban, 9 különböző beállítási lehetőséggel, valamint a rövid idejű védelmi küszöb (Isd) állítását 1,5-10 x Ir értékek között, szintén 9 különböző beállítással.
A NSX250B megszakító működési feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, szigetelési feszültsége 800 V AC, és 8 kV-os lökőfeszültség-állóságot biztosít. A készülék -25°C és +70°C közötti környezeti hőmérsékleten képes működni, és 0-2000 m tengerszint feletti magasságig teljes terhelhetőséggel használható (2000-5000 m között teljesítménycsökkentéssel). Az elektromos tartósság kiemelkedő: 440 V-on In/2 terhelésnél 20000 kapcsolási ciklus, míg teljes terhelésnél 10000 ciklus. A mechanikai élettartam ugyancsak 20000 kapcsolási ciklus. A ComPacT NSX250B fizikai méretei kompaktak: 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, súlya pedig mindössze 2,4 kg, ami megkönnyíti a beépítést és kezelést.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B32D100 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250B
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Műszaki specifikáció
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Alkalmasság leválasztásra: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2-nek
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2-nek
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2-nek
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2-nek
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, megfelel az IEC 60947-2-nek
Megszakítóképesség kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Kioldóegység beállítása: 100 A 40 °C-on
Túlterhelés védelem beállítási tartomány [Ir]: 40...100 A
Túlterhelés védelem beállítási típus: Állítható 9 beállítás
Túlterhelés késleltetés beállítási tartomány [tr]:
400 s 1,5 x Ir esetén
16 s 6 x Ir esetén
11 s 7,2 x Ir esetén
Túlterhelés késleltetés beállítási típus: Rögzített
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Rövid idejű védelem beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Rövid idejű védelem beállítási típus: Állítható 9 beállítás
Rövid idejű védelem késleltetés típusa: Rögzített
Pillanatnyi védelem beállítási tartomány [Ii]: 1500 A
Pillanatnyi védelem beállítási típusa: Rögzített
Fizikai jellemzők
Szerelési mód: Rögzített
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, hátsó felületen sík
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási raszter: 35 mm
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Kiegészítő információk
Pólusonkénti teljesítmény disszipáció: 17,6 W
Elektromos tartósság:
20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Mechanikai tartósság: 20000 ciklus
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1-nek
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság:
0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V