Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C254MG250 - Kioldóegység TM250G NSX 250 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 250 A, 4P4d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C254MG250 kioldóegység 4 pólusú (4P) kialakítással rendelkezik, amelynél mind a négy pólus teljes védelmet kap (4D), beleértve a bal oldalon elhelyezett nulla vezetőt is. A kioldóegység 250 A névleges áramerősségű, amely 40°C környezeti hőmérsékletre van méretezve. Túlterhelés elleni védelmi funkciója (L) beállítható, a hosszú késleltetésű kioldás áramerőssége a névleges áram 0,7-1-szeres értéke között állítható. A zárlatvédelmi funkció (I) fix 520 A-re van beállítva. A termék működési feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, illetve 750 V DC, így rendkívül sokoldalúan alkalmazható különböző elektromos hálózatokban.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C254MG250 - Kioldóegység TM250G NSX 250 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 250 A, 4P4d műszaki adatok
Alapadatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméksorozat: ComPacT NSX100...250
Termék típusa: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-G
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX250, ComPacT NSX250 DC
Alkalmazási terület: Generátor
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Védelmi funkciók
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: zárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges áramerőssége: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz, 750 V DC
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő adatok
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítási típusa tr: Fix
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítási tartománya: 120...400 s 1,5 x In áramerősségnél
Nulla vezető védelmi beállításai: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 520 A
Földzárlat védelem: Nincs
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
160 mm
Magasság méret
160 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Mélység
88,2 mm