Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16N32D100 - Megszakító NSX160N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX160N megszakító egy rendkívül megbízható, fejlett védelmi funkciókat kínáló áramköri megszakító, amely ideális választás ipari és kereskedelmi elosztórendszerekben való használatra. A C16N32D100 típusú, 3 pólusú készülék 100 A névleges árammal és MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegységgel rendelkezik, amely komplex védelmi funkciókat biztosít különböző túláram és rövidzárlati helyzetekben.
A ComPacT NSX sorozat tagjaként ez a megszakító kiemelkedő teljesítményt nyújt, 50 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen. A termék széles feszültségtartományban használható, maximálisan 690 V AC üzemi feszültségig, 50/60 Hz hálózati frekvencián. A megszakító szigetelési feszültsége 800 V AC, míg a lökőfeszültség-állósága 8 kV, ami kiváló védelmet biztosít a túlfeszültségek ellen is. A készülék III-as túlfeszültség kategóriába tartozik, és az előlapon II-es érintésvédelmi osztályú védelemmel rendelkezik.
A MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegység három fő védelmi funkciót biztosít: hosszú késleltetésű túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű rövidzárlat-védelem rögzített késleltetéssel (So), valamint azonnali rövidzárlat-védelem (I). A hosszú késleltetésű védelem árama (Ir) a névleges áram 40-100%-a között 9 fokozatban állítható, míg a rövid késleltetésű védelem (Isd) az Ir érték 1,5-10-szerese között, szintén 9 fokozatban állítható. Az azonnali rövidzárlati védelem (Ii) értéke fixen 1500 A. A termék rendelkezik termikus memóriával is, amely 20 percig megőrzi a kioldás előtti és utáni állapotokat, ezáltal növelve a védett berendezések biztonságát.
A megszakító vizuális jelzésekkel is el van látva: villogó zöld LED jelzi az üzemkész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, narancssárga LED pedig a 90%-os túlterhelést. A készülék kompakt méretű, szélessége 105 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm. Mechanikai élettartama 40000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 7500-40000 ciklus között változik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16N32D100 -Megszakító NSX160N, 50 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160N
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség kódja: N 50 kA 415 V AC
Megszakítóképesség: 90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelem funkciói: LSoI
Vezérlés típusa: Billenő
Megszakító rögzítési mód: Fix
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (hosszú késleltetésű)
So: rövid késleltetésű rövidzárlat védelem rögzített késleltetéssel
I: azonnali rövidzárlat védelem
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 fokozatban
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 40...100 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Rögzített
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 fokozatban
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 × Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási típus tsd: Rögzített
Azonnali védelem kioldási beállítás típusa Ii: Rögzített
Azonnali védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 1500 A
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti levegő hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tárolás esetén: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V