Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H6TM160 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C16H6TM160 megszakító 160 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és 690 V AC névleges üzemi feszültséggel működik 50/60 Hz frekvencián. Különösen kiemelkedő a rövidzárlati megszakítóképessége, amely 70 kA 380/415 V AC feszültségen az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Az eszköz H (magas) megszakítóképességi kóddal rendelkezik, ami biztosítja a megbízható védelmet még erősen terhelt ipari környezetben is. A különböző feszültségszinteken széles tartományban képes a rövidzárlatok megszakítására: 100 kA 220/240 V-on, 65 kA 440 V-on, 50 kA 500 V-on, 35 kA 525 V-on és 10 kA 660/690 V-on.
A megszakító TM-D típusú termikus-mágneses kioldóegységgel van ellátva, amely LI védelmi funkciókat biztosít: túlterhelés elleni védelmet (termikus/L) és rövidzárlat elleni védelmet (mágneses/I). A túlterhelés elleni védelem (Ir) 0,7-1 x In tartományban állítható, míg a rövidzárlat elleni védelem (Ii) fix értékű, 1250 A-re van beállítva. A hosszú késleltetési idő (tr) 120-400 másodperc 1,5 x In terhelésnél, illetve 15 másodperc 6 x Ir terhelésnél. A megszakító leválasztó funkcióval is rendelkezik az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, és A kategóriájú felhasználási kategóriába tartozik. A kapcsoló típusa billenő (toggle), a rögzítési mód fix, hátlapra szerelhető, és mind vízszintesen, mind függőlegesen felszerelhető.
A ComPacT NSX160H méretei kompaktak: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, ami megkönnyíti a beépítését kisebb elosztószekrényekbe is. A csatlakozások elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon, 35 mm-es csatlakozási osztással. Az eszköz mechanikai élettartama 40000 ciklus, míg elektromos élettartama terhelésfüggő: 440 V-on In/2 terhelésnél 40000, In terhelésnél 20000 ciklus; 690 V-on In/2 terhelésnél 15000, In terhelésnél 7500 ciklus. Pólusonkénti teljesítményvesztesége 13,95 W. Környezeti működési feltételek tekintetében -25...70°C hőmérséklettartományban üzemeltethető, tárolási hőmérséklete -50...85°C, relatív páratartalom 0...95%. Üzemeltetési magasság 0-2000 m között derating nélkül, 2000-5000 m között derating-gel. Védelmi osztálya IP40 az IEC 60529 szerint, ütésállósága IK07 az IEC 62262 szerint.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H6TM160 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 4P3d műszaki adatok
Általános információk
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160H
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Műszaki specifikációk
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Semleges pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási képesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítóképességi kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Billenőkapcsolós
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő információk
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 100 kA 220/240 V AC, 70 kA 380/415 V AC, 65 kA 440 V AC, 50 kA 500 V AC, 35 kA 525 V AC, 10 kA 660/690 V AC (IEC 60947-2)
Mechanikai élettartam: 40000 ciklus
Elektromos élettartam: 40000 ciklus 440 V In/2, 20000 ciklus 440 V In, 15000 ciklus 690 V In/2, 7500 ciklus 690 V In
Teljesítményveszteség pólusonként: 13,95 W
Fizikai jellemzők
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m derating nélkül, 2000...5000 m derating-gel
Termék adatok
Szélesség méret
145 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V