Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H6TM080 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 80 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX160H négy pólusú megszakító a tökéletes választás elosztóberendezésekhez, ahol a megbízható áramvédelem és a kiváló teljesítmény elsődleges szempont. Ez a C16H6TM080 cikkszámú kompakt megszakító 80 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és kimagasló szakítóképességgel bír különböző üzemi feszültségeken.
A ComPacT NSX160H megszakító a Schneider Electric ComPacT NSX termékvonal része, amely széles körű elektronikus és hőmágneses védelemmel, valamint plug-and-play bekötési rendszerrel és kommunikációs kiegészítőkkel büszkélkedhet. A termék 3D (semleges nem védett) konfigurációval rendelkezik 4 pólussal, ahol a semleges vezeték a bal oldalon helyezkedik el. A TM-D hőmágneses kioldóegység túlterhelés elleni védelmet (L) és rövidzárlat elleni védelmet (I) biztosít. A hosszú idejű kioldás beállítási tartománya 0,7-1 x In, a pillanatnyi kioldás pedig fixen 640 A értéken történik.
A megszakító kiemelkedő szakítóképességgel rendelkezik: 70 kA at 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szabvány szerint, valamint számos egyéb érték különböző feszültségszinteken (100 kA 220/240 V-on, 65 kA 440 V-on, 50 kA 500 V-on, 35 kA 525 V-on és 10 kA 660/690 V-on). A termék UL 60947-4-1 szerint is minősített: 85 kA szakítóképesség 240 V AC, 65 kA 480 V AC, és 10 kA 600 V AC feszültségen. Alkalmazhatósága széles körű, -25°C és +70°C közötti üzemi hőmérsékleten, 0-95% relatív páratartalom mellett. A megszakító vízszintesen és függőlegesen is felszerelhető, előlapi csatlakozással mind a felső, mind az alsó oldalon.
A C16H6TM080 megszakító méretei kompaktak: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, nettó tömege 2,6 kg. A szerelvény IP40 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Mechanikai élettartama 40000 ciklus, elektromos élettartama pedig terhelésfüggő: 40000 ciklus 440 V In/2 mellett, 20000 ciklus 440 V In mellett, 15000 ciklus 690 V In/2 mellett, és 7500 ciklus 690 V In mellett. A Schneider Electric C16H6TM080 megszakító különösen ajánlott ipari létesítményekhez, kereskedelmi épületekhez és kritikus infrastruktúrákhoz, ahol a megbízható áramvédelem és a hosszú élettartam kulcsfontosságú követelmény.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H6TM080 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 80 A, 4P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160H
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Semleges pozíció: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 80 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Szakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Hőmágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (hőmágneses)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges áram: 80 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldás beállítás típus Ir: Állítható
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetési típus tr: Rögzített
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In-nél
15 s 6 x Ir-nél
Semleges védelem beállítása: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelem kioldás beállítás típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldás beállítási tartomány [Ii]: 640 A
Földzárlat védelem: Nélkül
Mechanikai és környezeti jellemzők
Mechanikai élettartam: 40000 ciklus
Elektromos élettartam: 40000 ciklus 440 V In/2
20000 ciklus 440 V In
15000 ciklus 690 V In/2
7500 ciklus 690 V In
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 8,06 W
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátsó oldalra fektetve
Felső csatlakozás: Előlapi
Alsó csatlakozás: Előlapi
Csatlakozási osztástávolság: 35 mm
Nyílások száma: 5 nyílás
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Szabványok és környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m névleges terhelhetőség-csökkenés nélkül
2000 m...5000 m terhelhetőség-csökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V