Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H4TM100 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a 4 pólusú megszakító (4D konfiguráció) teljes semleges védelemmel rendelkezik, ahol a bal oldali pozícióban található a semleges pólus. A készülék 100 A névleges áramerősséggel működik 40 °C környezeti hőmérsékleten. A megszakító maximális üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, és megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak. A TMD (termikus-mágneses) kioldóegység túlterhelés (L) és rövidzárlat (I) ellen egyaránt védelmet nyújt. A hosszú késleltetésű (termikus) védelem beállítási tartománya 0,7–1 × In között állítható, míg az azonnali (mágneses) kioldás fix 800 A értékkel rendelkezik. A megszakító szakítóképessége kiemelkedően magas: 70 kA 380/415 V AC feszültségen, ami az ipari környezetben előforduló rövidzárlatok elleni hatékony védelmet biztosít.
A ComPacT NSX160H szerkezeti kialakítása és műszaki paraméterei alkalmassá teszik mind horizontális, mind vertikális felszerelésre, valamint a hátoldalon történő rögzítésre is. A készülék méretei kompaktak: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. Csatlakozási kialakítása előlapi, mind a felső, mind az alsó oldalon, 35 mm-es csatlakozási osztással. A C16H4TM100 megszakító mechanikai élettartama 40000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama a terheléstől függően változik: 440 V-on és In/2 terhelésnél 40000 ciklus, míg In terhelésnél 20000 ciklus. A megszakító működési hőmérséklet-tartománya rendkívül széles: -25 °C és +70 °C között, tárolási hőmérséklete pedig -50 °C és +85 °C között lehet. Védettsége IP40 az IEC 60529 szabvány szerint, ami megfelelő biztonságot nyújt a legtöbb ipari környezetben.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H4TM100 -Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 100 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Semleges pólus pozíciója: Bal
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szerint
Megszakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Karos
Megszakító rögzítési módja: Fix
További jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
70 kA 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
65 kA 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
50 kA 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
35 kA 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 40000 ciklus
Elektromos élettartam: 40000 ciklus 440 V-on In/2
20000 ciklus 440 V-on In
15000 ciklus 690 V-on In/2
7500 ciklus 690 V-on In
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 7.7 W
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges
Hátlapon fekve
Felső csatlakozás: Előlapi
Alsó csatlakozás: Előlapi
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelmi típus: L: túlterhelés védelem (termikus)
I: rövidzárlat védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén
15 s 6 x Ir esetén
Semleges védelem beállítása: 1 x Ir (4D)
Azonnali védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Azonnali védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 800 A
Földzárlat védelem: Nélkül
Foglalatok száma: 5 foglalat
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül
2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V