Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H47E160 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX termékcsalád C16H47E160 típusú földzárlati megszakítója kiváló megoldást nyújt az elosztóhálózatok védelmére és felügyeletére. Ez a négypólusú, 160 A névleges áramerősségű készülék hatékony védelmet biztosít túlterhelés, zárlat és földzárlat esetén egyaránt, így ideális választás ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz.
A megszakító szíve a fejlett MicroLogic 7.2 E Vigi elektronikus kioldóegység, amely komplex védelmi funkciókat kínál. Az LSIR (hosszú késleltetésű, rövid késleltetésű, pillanatnyi és maradékáram-védelmi) védelmi módok teljes körű biztonságot nyújtanak. A beállítható túlterhelés-védelem (63-160 A tartományban), a rövid késleltetésű zárlati védelem (1,5-10×Ir között), valamint a pillanatnyi zárlati védelem (1,5-15×In) tökéletesen igazítható az adott alkalmazás igényeihez. A földzárlatvédelmi érzékenység szintén széles tartományban állítható (30 mA - 5 A), és a védelmi késleltetés is konfigurálható (0 ms - 1 s), ami lehetővé teszi a szelektív védelmet a különböző áramköri szinteken.
A ComPacT NSX160H kiemelkedő szakítóképességgel rendelkezik: 70 kA 380/415 V AC feszültségen, ami garantálja a megbízható működést még extrém zárlati körülmények között is. A megszakító széles működési hőmérséklettartománya (-25...70°C) és magas védelmi osztálya (IP40) biztosítja a tartós és stabil teljesítményt különböző környezeti feltételek mellett. A készülék kiváló mechanikai (40000 ciklus) és villamos élettartammal (20000 ciklus 440V/In mellett) rendelkezik, ami hosszú távú, megbízható üzemeltetést tesz lehetővé.
A C16H47E160 típusú megszakító számos korszerű funkciót kínál az energiamenedzsment területén is. Az integrált LCD kijelző és energiamérő lehetővé teszi a valós idejű adatok nyomon követését, időbélyeggel ellátott események rögzítését, valamint a teljesítményminőség figyelését. Az adatkommunikációs képességek révén a megszakító könnyen integrálható fejlett felügyeleti rendszerekbe, ami hozzájárul az energiahatékonyság növeléséhez és a megelőző karbantartás optimalizálásához. A készülék kompakt méretei (140×161×86 mm) és fix rögzítési módja rugalmas beépítési lehetőségeket kínálnak, vízszintes és függőleges pozícióban egyaránt telepíthető.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H47E160 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX160H
Termék vagy részegység típusa: Földzárlati megszakító
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztási alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Alkalmazási kategória: A kategória
Szakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, 70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, 65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, 50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, 35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, 10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Szakítóképesség kódja: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.2 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIR
Kioldóegység értéke: 160 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás (termikus védelem): Állítható, 9 beállítás
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya [Ir]: 63...160 A
Nulla vezető védelmi beállítása: 0.5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem beállítási tartománya [Isd]: 1.5...10 x Ir
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya [Ii]: 1.5...15 x In
Földzárlat-védelem: Integrált
Földzárlat-védelem osztálya: A osztály
Földzárlat-védelem érzékenységének beállítási tartománya [IΔn]: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Működési mód: KI a IΔn forgókapcsoló használatával
Maradékáram késleltetés beállítási tartománya [Δt]: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Működési jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító felszerelési módja: Fix
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 500 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi szakítóképesség [Ics]: 100 kA 220/240 V AC 50/60 Hz, 70 kA 380/415 V AC 50/60 Hz, 65 kA 440 V AC 50/60 Hz, 50 kA 500 V AC 50/60 Hz, 35 kA 525 V AC 50/60 Hz, 10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz
Mechanikai élettartam: 40000 ciklus
Villamos élettartam: 40000 ciklus 440 V In/2, 20000 ciklus 440 V In, 15000 ciklus 690 V In/2, 7500 ciklus 690 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 12.3 W N, 12.3 W L1 és L3, 10 W L2
Kommunikációs képességek
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérési típus: Energiamérő
Méretek és tömeg
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Nettó tömeg: 2.6 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség-kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V