Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H42D160 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX160H egy rendkívül hatékony és megbízható kismegszakító, amely kifejezetten elosztóhálózatok védelme céljából került kifejlesztésre. Ez a C16H42D160 cikkszámú, 4 pólusú (4P4D) kivitel tökéletes választás bármilyen olyan alkalmazáshoz, ahol magas szintű védelmi funkcionalitásra van szükség 160 A névleges áramerősség mellett.
A megszakító 70 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen, ami rendkívüli védelmet biztosít túlterhelés és rövidzárlat esetén. A termék maximális üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, így széles körben alkalmazható különböző ipari és kereskedelmi környezetben. A MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegységnek köszönhetően a megszakító LSoI védelmi funkciókkal rendelkezik, ami hosszú késleltetésű túlterhelés elleni védelmet (L), rövid késleltetésű rövidzárlat elleni védelmet (So) és azonnali rövidzárlat elleni védelmet (I) jelent. A termék névleges árama 160 A 40 °C környezeti hőmérsékleten, ami széles alkalmazási lehetőségeket biztosít.
A ComPacT NSX160H különleges tulajdonsága a rugalmas védelmi beállítások lehetősége. A hosszú késleltetésű védelem (Ir) 9 különböző beállítással rendelkezik a 63 és 160 A tartományban, míg a rövid késleltetésű védelem (Isd) szintén 9 különböző beállítással rendelkezik az 1,5-10 x Ir tartományban. Az azonnali védelem (Ii) fix 2400 A értéken van beállítva. A megszakító hőmemória funkcióval is rendelkezik, amely 20 percig aktív marad kioldás előtt és után is, tovább növelve a biztonságot. Különleges jellemzője a helyi állapotjelzés zöld, narancssárga és piros LED-ekkel, amelyek a készülék üzemkészségét, illetve a túlterhelés mértékét (90% vagy 105% Ir) jelzik.
A ComPacT NSX160H fizikai kialakítása kompakt és robusztus. Méretei 161 mm magasság, 140 mm szélesség és 86 mm mélység, nettó tömege 2,6 kg. A megszakító IP40 védelmi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szabvány szerint, ami megfelelő védelmet biztosít a legtöbb alkalmazási környezetben. A termék -25 és +70 °C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető, és 0-95% relatív páratartalom mellett használható. Tengerszint feletti 2000 m magasságig korlátozás nélkül, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel alkalmazható. A C16H42D160 cikkszámú megszakító mechanikai élettartama 40000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig a terheléstől függően 7500-40000 ciklus között változik, ami hosszú távú, megbízható működést biztosít.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H42D160 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Általános tulajdonságok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160H
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D + N/2
Nulla vezető pozíciója: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség kódja: H 70 kA 415 V AC
Megszakítóképesség értékek:
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Kioldóegység névleges érték: 160 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típusa Ir (hővédelem): Állítható 9 beállítással
Hosszú késleltetésű védelem kioldási tartomány: 63...160 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Nullavezető védelmi beállítás: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Hőmemória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítással
Rövid késleltetésű védelem kioldási tartomány: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tsd: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási tartomány: 2400 A
Földzárlat védelem: Nincs
Zóna-szelektív reteszelés ZSI: Nincs
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség: Megegyezik a megszakítóképességgel
Mechanikai élettartam: 40000 ciklus
Elektromos élettartam: 40000 ciklus 440 V In/2, 20000 ciklus 440 V In, 15000 ciklus 690 V In/2, 7500 ciklus 690 V In
Teljesítmény veszteség pólusonként: 9,2 W
Rögzítési felület: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Fizikai jellemzők
Foglalatok száma: 5 db
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
145 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V