Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16F3TM100 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX160F kismegszakító egy kiváló minőségű, nagy teljesítményű áramköri megszakító, amely kiválóan alkalmas elosztóhálózatok védelmére. A C16F3TM100 típusú készülék 100 A névleges áramerősségű, 3 pólusú kivitelben készült, és 36 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen, ami kimagasló védelmet biztosít túlterhelések és rövidzárlatok ellen.
A ComPacT NSX sorozat tagjaként ez a megszakító egyesíti a kompakt méreteket a kiemelkedő teljesítménnyel. A termék 105 mm szélességű, 161 mm magasságú és 86 mm mélységű, így könnyedén beilleszthető különböző elosztószekrényekbe. A TMD (Thermal-Magnetic) kioldóegység kettős védelmet nyújt: a termikus védelem (L) a túlterhelések ellen, míg a mágneses védelem (I) a rövidzárlatok ellen biztosít hatékony védelmet. A termikus kioldási küszöbérték 0,7-1 x In között állítható, ami lehetővé teszi a rendszerhez való pontos beállítást. A mágneses kioldás fix értéken, 800 A-nél aktiválódik.
A C16F3TM100 megszakító kiemelkedő műszaki paraméterekkel rendelkezik. A készülék 690 V AC üzemi feszültségig használható, 50/60 Hz hálózati frekvencián. Szigetelési feszültsége (Ui) 800 V AC, míg impulzus-állósága (Uimp) 8 kV, ami megbízható védelmet jelent túlfeszültségek esetén is. A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és alkalmas szigetelési célra is, így karbantartási munkák során biztonságosan leválasztható az áramkör. A megszakítóképesség különböző feszültségszinteken is kiemelkedő: 220/240 V AC-nál 85 kA, 380/415 V AC-nál 36 kA, 440 V AC-nál 35 kA, 500 V AC-nál 30 kA, 525 V AC-nál 22 kA, illetve 660/690 V AC-nál 8 kA az IEC 60947-2 szabvány szerint. Az UL 60947-4-1 szabvány szerint 240 V AC-nál 85 kA, 480 V AC-nál 35 kA és 600 V AC-nál 10 kA a megszakítóképesség.
A ComPacT NSX160F megszakító hosszú élettartammal rendelkezik: mechanikai tartóssága 40000 kapcsolási ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 7500-40000 ciklus között változik. A terméket -25°C és +70°C közötti hőmérsékleten lehet üzemeltetni, és 0-2000 m tengerszint feletti magasságig teljes teljesítménnyel használható. A Schneider Electric ComPacT NSX megszakítócsalád további előnyei közé tartozik a rugalmas szerelési lehetőség (vízszintes és függőleges pozícióban is felszerelhető), a 35 mm-es csatlakozási osztás, valamint az elöl található csatlakozási pontok, amelyek megkönnyítik a telepítést és karbantartást. A C16F3TM100 típusú megszakító ideális választás ipari létesítmények, kereskedelmi épületek és kritikus infrastruktúrák villamos hálózatainak védelmére, ahol a megbízhatóság és a biztonság elsődleges fontosságú.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16F3TM100 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160F
Termék típusa: Kismegszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítóképesség:
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
35 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
Megszakítóképesség kódja: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Hő-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító felszerelési mód: Fix
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 0.7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítási típus tr: Fix
Pillanatnyi kioldás beállítási típus Ii: Fix
Pillanatnyi kioldás beállítási tartomány [Ii]: 800 A
Földzárlat védelem: Nincs
További jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges impulzus-állóság [Uimp]: 8 kV
Mechanikai tartósság: 40000 ciklus
Elektromos tartósság: 40000 ciklus 440 V In/2 esetén, 20000 ciklus 440 V In esetén, 15000 ciklus 690 V In/2 esetén, 7500 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 7.7 W
Szerelési támogatás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Lapos háton
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Foglalatok száma: 5 foglalat
Méretek
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az elülső oldalon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetéskor: -25…70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V